×

Agroturystyka Buffalo Ranch Dabrówka Dolna

Zapytaj o cenę i dostępność
od 74 
na 2 osoby na 1 noc
  • Lista usług
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 domek drewniany, 20 miejsc
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Zapraszamy na niezapomniany wypoczynek w samym sercu Stobrawskiego Parku Krajobrazowego. 25 ha łąk i stawów otoczonych dookoła lasami (obfitującymi w grzyby i jagody) i dziką przyrodą (sarny, jelenie, daniele) sprawia wrażenie miejsca zapomnianego przez cywilizację. Wymarzone miejsce na ucieczkę przed problemami życia codziennego.

Westernowy charakter rancho w połączeniu z rodzinną atmosferą domowego ogniska zadowolą i zadziwią najbardziej wymagających przybyszów. Położenie geograficzne sprawia, że właśnie w tym miejscu możesz odpocząć przez cały rok i zapomnieć o gwarze miasta. Ekologia i byt w zgodzie z dyrektywami ochrony środowiska są wytycznymi tutejszego trybu życia.

Tereny tutejsze mają walory lecznicze- w okolicy mieściły się dawniej Sanatoria Niemieckie „Badkarlsuhe” o profilu reumatologicznym  Piękne krajobrazy, bogactwo przyrody, czyste powietrze, lasy ,stawy to nieliczne walory , które świadczą o atrakcyjności turystycznej obszaru. Tutaj budzi śpiew ptaków. A przez cały dzień wszelkim formom aktywności towarzyszy szum i zapach lasu a wieczorna porą koi rechot żab i świerszcze. Tu znajdziesz spokój i komfort w stylu western na miarę współczesnych czasów a całość uzupełni miła i niepowtarzalna atmosfera.

Do dyspozycji gości są: 4 dwupokojowe apartamenty (20 miejsc), kawiarenka z salą kominkową, taras,  wygodne miejsce do grillowania, plaża z boiskiem do siatkówki, plac zabaw, 10 koni (do jazd rekreacyjnych, westernowych, rajdów, wyścigów w siodle i zaprzęgu kłusaczym, 2 kucyki, tor do wyścigów konnych,

Gdy zawiedzie pogoda znajdziemy alternatywne propozycje ciekawego spędzenia czasu: DART, strzelanie z łuku, strzelanie do puszek z wiatrówki, gry towarzyskie (Scrabble, Monopol, Kości, itp.) Najlepiej przekonać się o tym na miejscu.

Organizujemy i obsługujemy: zjazdy integracyjne (w plenerze nawet do kilkuset osób, bankiety,  pobyty, turystów indywidualnych, jak i grup zorganizowanych, pikniki dla szkół i zakładów pracy, wypoczynek, świąteczno-weekendowy, sesje szkoleniowo - naukowe (dla ok. 60 osób), przyjęcia okolicznościowe z różnych okazji (wesela, urodziny, imieniny, kinderbale) i bez okazji, imprezy tematyczne (motocyklowe, westernowe, wyścigi konne, indiańskie),  zabawy świąteczne (halloween, andrzejki, sylwester),  plenery malarskie i fotograficzne, pikniki dla szkół i zakładów pracy, wypoczynek, świąteczno-weekendowy, sesje szkoleniowo- naukowe (dla ok. 60 osób), przyjęcia okolicznościowe z różnych okazji (wesela, urodziny, imieniny, kinderbale) i bez okazji, imprezy tematyczne(motocyklowe, westernowe, wyścigi konne, indiańskie),  zabawy świąteczne (halloween, andrzejki, sylwester),  plenery malarskie i fotograficzne.

Święcińska 49 , Dabrówka Dolna (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Parkowanie, podróż
  • Możliwość parkowania

Wypoczynek, rekreacja
  • Możliwość łowienia ryb w pobliżu obiektu, Narciarstwo, Jazda konna

Charakterystyka miejsca
  • Kuchnia

Wyżywienie
  • Możliwość skorzystania z grilla

usługi dla dzieci
  • Plac zabaw dla dzieci

Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)

Nasze najlepsze oferty w miejscowości Dabrówka Dolna: