×

AgroSPAWellness. Dobroszyce

Kontakt z właścicielem obiektu

Skontaktuj się bezpośrednio z obiektem, aby uzgodnić dostępne terminy i ceny.

Pokaż tylko obiekty noclegowe z rezerwacją online

Opis obiektu noclegowego

Pokoje gościnne w Pałacu w Dobroszycach, pokoje 2-3-4osobowe z łazienkami; sala konferencyjna. Wszytkie pokoje z łazienkami, w każdym pokoju telewizor, radio oraz dostęp do internetu bezprzewodowego.

W niewielkiej miejscowości jaką są Dobroszyce znajduje się zachwycający renesansowy zamek wzniesiony na przełomie XVI i XVII wieku. Zabytek otacza niezwykły park z akwenem wodnym oraz miejscami przeznaczonymi do atrakcyjnego spędzania czasu wolnego.

Budynek przez długie lata zmieniał swoje przeznaczenie, od barokowej rezydencji księcia Juliusza Zygmunta, przez Gminną Szkolę, aż po idealne miejsce do zorganizowania wszelakich imprez okolicznościowych jak i aktywnego wypoczynku w towarzystwie rodziny bądź znajomych.

W nowym obliczu zamek dysponuje urządzonymi w zachwycającym stylu pokojami dla gości z możliwością zjedzenia ciepłego posiłku i miejscem parkingowym na zamkowym dziedzińcu. Oprócz noclegu w historycznym pałacu, dla osób chcących aktywnie spędzić czas, proponujemy wycieczki rowerowe, spacery po okolicznych lasach oraz zabawy do rana przy ognisku w świetle księżyca.

Do Państwa dyspozycji oddajemy doskonałe zaplecze konferencyjne, bankietowe i piknikowe przygotowane do realizacji szkoleń, sympozjów, imprez integracyjnych, pikników, biesiad oraz profesjonalnie przygotowany personel, który dołoży wszelkich starań, aby każdy z naszych Gości czuł się tu komfortowo i bezpiecznie.

Wojska Polskiego 25, Dobroszyce (Polska)

Mapa

Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie