×

"Cudowny Zakątek" Dom Wąwolnica

Zapytaj o cenę i dostępność
od 40 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 domek drewniany
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Komfortowy, przytulny dom, urządzony ze smakiem i z dbałością o szczegóły, o powierzchni ponad 110m2. Położony na wzgórzu otoczonym starodrzewem. Wspaniały - ponad 5000m2 ogród z małym wąwozem lessowym, krzewami owocowymi, altaną, wiatą, łąką. Słychać tylko szum drzew, śpiew ptaków, spacerujące bażanty, ciekawskie zające.
Czasami można dostrzec przebiegającą za siatką sarnę.

Do tego mnóstwo atrakcji turystycznych, ponieważ "Cudowny Zakątek" leży w samym sercu największych perełek architektonicznych Lubelszczyzny: Kazimierz Dolny, Janowiec, Nałęczów, Wojciechów, Puławy, Lublin, Kozłówka, to tylko niektóre z nich. Warto też odwiedzić Chodlik, Chodel, Szczebrzeszyn, Zamość i Czarnolas, a nawet nieco odleglejszy Sandomierz.

To jeszcze nie wszystko... Jeżeli lubisz aktywny tryb życia, to fantastyczne wycieczki rowerowe po najwspanialszych i największych w Polsce wąwozach lessowych, wodne uciechy w pobliskim SPA, przejażdżki konne, spacery po ogromnym ogrodzie czy pobliskich lasach, z pewnością zaspokoją Twój apetyt na ruch.

A co najważniejsze - kiedy tylko zechcesz - rozkoszujesz się ciszą i spokojem "Cudownego Zakątka". Tutaj nikt nie będzie Cię niepokoił. Rozbujane czupryny drzew okalające posesję, przestrzeń ogromnego ogrodu, komfort domu, z pewnością "dadzą" Ci relaks i ukojenie. To wszystko będzie wyłącznie do Twojej dyspozycji.

Kębło 9, Wąwolnica (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie