×

"Alternative Holidays"- Kwatery Prywatne Kluszkowce

Zapytaj o cenę i dostępność
od 60 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Nasz dom znajduje się na końcu małej wioski, w otoczeniu wzgórz, lasu i przepływającego tuż obok górskiego strumienia. Jest to wciąż bardzo spokojne i ciche miejsce, w którym można z łatwoscią naładować "zmęczone akumulatory".

Nasza oferta skierowana jest do osób ceniących sobie wygodę i komfort, lub poprostu dla tych, którzy chcą uczynić swój pobyt nieco bardziej wyjątkowym.

W naszej ofercie posiadamy tylko 4 dwuosobowe pokoje, gdyż postanowiliśmy postawić na jakość pobytu naszych gości, a nie na maksymalną ich ilość!
Pokoje są bardzo eleganckie, a przy tym również funkcjonalne. Każdy z nich posiada oddzielną łazienkę, a dwa spośród nich również balkon. Do dyspozycji gości dostępny jest też czajnik elektryczny, radiobudzik oraz komplet ręczników.

Już na miejscu witamy naszych gości butelką wina i bombonierką. Jako, że zazwyczaj oferujemy pobyty z pełnym wyżywieniem, nie posiadamy kuchni do dyspozycji gości. Jeżeli zaistnieje potrzeba gotujemy również dla wegetarian.
W tym przypadku proszę tylko o poinformowanie nas o tym fakcie z wyprzedzeniem.

Do dyspozycji gosci jest również i nasz ogród, gdzie można odpocząć w altanie ogrodowej, nad naszym małym stawem bądź zorganizować sobie grilla.

Pokoje są dostępne dla gości od godziny 14.00 w dniu przyjazdu, do godziny 11.00 w dniu wyjazdu.

Serdecznie zapraszamy!

Mizerna 16 , Kluszkowce (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie