Noclegi.pl Kraje, regiony, województwa
  Noclegi Krościenko nad Dunajcem

W okolicy


Noclegi Krościenko nad Dunajcem  

Trasa dojazdu

Noclegi w Krościenku

Wędkarzy 15 , Krościenko nad Dunajcem Prześlij zapytanie

Do dyspozycji gości oddajemy pokoje w dwóch osobnych budynkach. Oferujemy 35 miejsc noclegowych - 3 pokoje 2 i 5 osobowe z dwoma wspólnymi łazienkami w korytarzu. W osobnym budynku 2 duże pokoje 4 - 9 osobowe z łazienkami. Do dyspozycji oddajemy aneks kuchenny z mikrofalówką i kuchenką gazową. Dostępna świetlica z telewizorem. Dodatkowo na życzenie Gości istnieje możliwość przygotowania obiadokolacji przez gospodarzy. Nasz dom usytuowany jest 500 metrów od centrum Krościenka, miejscowości położonej w dolinie rzeki Dunajec w granicy trzech pasm górskich; Pienin, Beskidu Sądeckiego i Gorców. Wszystkie pasma przecinają liczne szlaki turystyczne piesze i rowerowe. 300 metrów od domu znajduje się Kościół i centrum oazowe. Region Pienin jest bardzo atrakcyjny dla amatorów narciarstwa oraz paralotniarstwa.       W okolicy jest kilkanaście wyciągów orczykowych oraz krzesełkowych. Najsławniejsza jest kolej krzesełkowa na Palenicę w Szczawnicy - 7 km. Wszystkie stoki narciarskie są sztucznie zaśnieżane oraz oświetlane. Latem największą atrakcją jest Spływ Przełomem Dunajca, którego początek ma miejsce w Sromowcach Niżnych - 10 km, a koniec w Szczawnicy lub Krościenku. Pobliskie Jezioro

Więcej informacji na stronie wwwCentrum
~ 0.28 km Centrum
Ulice w pobliżu
Jadąc lub idąc do nas zwróć uwagę na ulice: Polna, Trzech Koron, Knutelskiego, Źródlana, Koterby-Kuriera AK, Jagiellońska, Rynek, Stodółki, ... oznacza to, że jesteś już blisko.pokaż atrakcje okolic »

Języki: Mówimy po polsku
Zapytanie

Data zameldowania:

Data wymeldowania:Twoje zapytanie przesyłane jest bezpośrednio do obiektu.

Liczba osób:

Liczba pokoi:

Uwagi:

Podczas rozmowy prosimy powołać się na serwis noclegi.pl

 1826*****
pokaż pełny numer

 

Polecane obiekty

  • Pokoje u Lucy - Lucyny - Szczawnica

    • Szczawnica, Pieniny

    Oferujemy Państwu pokoje 2,3, 4 - osobowe, każdy z łazienką. Na terenie obiektu znajdują się miejsca parkingowe oraz altanka przy rzeczce Grajcarek z miejscem na grill. Blisko centrum .
Biuletyn okazji noclegowych

dowiedz się pierwszy o najlepszych ofertach i nowościach