Noclegi.pl Kraje, regiony, województwa
  Noclegi Ułęż

W okolicy


Noclegi Ułęż  

Trasa dojazdu

Zajazd nad Wieprzem

Sarny 3, Ułęż

Zajazd nad Wieprzem położony jest w malowniczym zakątku lubelszczyzny nad rzeką Wieprz, w odległości około 100 km od stolicy. Zajazd, to lokal czynny całą dobę, przez cały rok, posiadający cztery indywidualnie urządzone sale restauracyjne, oraz wygodne pokoje hotelowe. Dla osób, które chcą zatrzymać się u nas dłużej, mamy przygotowane wygodne pokoje hotelowe: 4 pokoje - 2 osobowe w cenie 95 zł / pokój 4 pokoje - 3 osobowe w cenie 135 zł / pokój 3 pokoje - 4 osobowe w cenie 175 zł / pokój 1 pokój - 5 osobowy w cenie 205 zł / pokój W cenę pokoju wliczone jest śniadanie serwowane w formie stołu szwedzkiego, z daniami gorącymi do zamówienia na bieżąco. Zapewniamy dozorowany parking. Dla grup zorganizowanych przygotowaliśmy atrakcyjne rabaty cenowe.

Więcej informacji na stronie wwwCentrum
~ 0.04 km Centrum
Ulice w pobliżu
Jadąc lub idąc do nas zwróć uwagę na ulice: Błotna, Stawowa, Cicha, Rynek, Buźniczna, Polna, Puławska, Poprzeczna, ... oznacza to, że jesteś już blisko.pokaż atrakcje okolic »

Języki: Mówimy po polsku
Zapytanie

Podczas rozmowy prosimy powołać się na serwis noclegi.pl

 +488********
pokaż pełny numer

 

Polecane obiekty

 • Pod Palmami

  • Okuninka, Wyżyna Lubelska
  • 35-80

  Zapraszamy Państwa serdecznie do wypoczynku nad Jezioro Białe w Okunince na Pojezierzu Łęczyńsko- Włodawskim z przepięknym Jeziorem Białym otoczonym Sobiborskim Parkiem Krajobrazowym. Każdy znajdzi

 • 'RED LION' Ośrodek Wypoczynkowy w Białce

  • Dębowa Kłoda, Wyżyna Lubelska
  • 18-37 PLN

  Nasz Ośrodek Wypoczynkowy "RED LION" jest położony nad samym brzegiem tego jeziora w starym sosnowym lesie.
Biuletyn okazji noclegowych

dowiedz się pierwszy o najlepszych ofertach i nowościach