×

Zajazd U Czorlińściego Chmielno

Zapytaj o cenę i dostępność
od 152 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Jeziora Raduńskie wraz z Jeziorem Białym , Rekowem i Kłodnem tworzą niepowtarzalny krajobraz okolic Chmielna, miejscowości w której znajduje się nasz Zajazd, Położony jest on w odległości 60 m. od Jeziora Białego, obfitującego w szeroką gamę gatunków ryb, co stanowi nie lada atrakcję amatorów moczenia kija.

Przepiękne wzgórza pokryte mieszanymi lasami słyną z dużej ilości grzybów, które jesienią czekają na grzybiarzy. W okolicy Chmielna znajduje się znaczny punkt widokowy Złota Góra,
z którego można podziwiać usytuowane w dolinie Jezioro Brodno i leżące dalej Jezioro Ostrzyckie. Na horyzoncie widać także Wzgórza Szymbarskie z Wieżycą.

Zajazd U Czórlińściego funkcjonuje jako obiekt całoroczny. W odległości 400 m. od zajazdu znajduje się plaża strzeżona oraz wypożyczalnia sprzętu wodnego.

Obiekt posiada 35 miejsc nocegowych roznieszczonych w pokojach 2, 3, 4 osobowych z których część posiada taras z widokiem na jezioro.

Organizujemy :wczasy rodzinne imprezy okolicznościowe konferencje szkolenia ogniska z pieczeniem dzika oraz indyka w okresie zimowym
- atrakcyjne zabawy m.in. kulig połączony z ogniskiem

Gryfa Pomorskiego 63, Chmielno (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie

Nasze najlepsze oferty w miejscowości Chmielno: