×

ZAJAZD POD CZARNYM KOGUTEM Czarna Górna

Zapytaj o cenę i dostępność
od 110 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Opis obiektu

Zajazd pod Czarnym Kogutem położony jest w Bieszczadach w miejscowości Czarna Górna, niedaleko łączenia się dużej i małej pętli bieszczadzkiej. Dzika przyroda, zdrowy klimat, lasy malownicze widoki - to wszystko czeka na Państwa. Czarna, to doskonałe miejsce wypadowe na bieszczadzkie wycieczki, zarówno w góry jak i nad Zalew Soliński.

W stylowej restauracji jak i romantycznych pokojach dominuje ciemne drewno, wszystko utrzymane jest w lekkim klimacie minionej epoki. Niewątpliwym atutem jest duża wiata i winiarnia w piwnicy. Duży ogród, a za plecami las.
Czarna, to magiczne miejsce wśród gór i lasów, które posiadają walory uzdrowiska ze względu na klimat, bogactwo wód mineralnych i wyjątkowo czyste powietrze. Blisko stąd zarówno w góry jak i nad wodę. Dokoła przepiękne, dzikie lasy - idealne miejsce na spacery, grzybobranie czy wycieczki na jagody. Jest tutaj wiele tras rowerowych i dogodne warunki do uprawiania wszelkiego rodzaju turystyki górskiej. Okolice Czarnej, to raj dla amatorów polowań.

Mamy nadzieję, iż znajdą tu Państwo wyjątkowe i przyjemne miejsce do wypoczynku.

Serdecznie zapraszamy.

Opis - standard pokoi

Oferujemy państwu noclegi w 4 przestronnych pokojach w szczególnej atmosferze minionej epoki. Dostępne pokoje: ::
nr 1-wiosna 3 osobowy ::
nr 2-lato 3 osobowy, 2 pokojowy; ::
nr 3-jesień 2 osobowy z dwoma pojedynczymi łóżkami; ::
nr 4 -zima, 4 osobowy. ::
nr 5 –wejście z zewnątrz 2 osobowy

W każdym pokoju znajduje się stół z krzesłami, stolik z szufladami, komoda, półka,
szafka na szkło, wieszak na ubrania (brak szaf), TV i radio-budzik, na korytarzu znajduje się ogólnie dostępna lodówka.

CENNIK NOCLEGÓW (ceny brutto):

pokój nr 1-wiosna: :: za 1 osobę - 120 zł, ::za 2 osoby - 160 zł, :: za 3 osoby - 200 zł
za 4 osoby – 240 zł

pokój nr 2-lato: ::za 1 osobę - 130 zł, :: za 2 osoby - 170 zł, :: za 3 osoby - 200 zł

pokój nr 3-jesień: ::za 1 osobę - 120 zł, ::za 2 osoby - 160 zł

pokój nr 4 -zima: ::za 2 osoby - 160 zł, ::za 3 osoby - 200 zł, ::za 4 osoby - 240 zł

pokój nr 5 - zewnętrzny: ::za 1 osobę - 120 zł, ::za 2 osoby - 150 zł

Cena śniadania: 14 zł/na osobę.

Dla pobytów grupowych lub poza sezonem oferty ustalane są indywidualnie.

Kuchnia Zaj azd proponuje dobrą tradycyjną - polską kuchnię, urozmaiconą wariacjami węgierskiej tradycji np. gulaszem podawanym prosto z kotła nad ogniskiem, czy też potrawami z grilla, przyrządzanymi na oczach naszych gości. Dla grup organizujemy pieczenie barana.

Rekreacja i rozrywka
Proponujemy romantyczny wieczór spędzony w naszej piwnicy-winiarni, przy winie i rozmaitościach grillowych przysmaków. Dla grup organizujemy degustację win. W pobliskim ośrodku PGNIG, znajduje się basen kryty i odkryty oraz korty tenisowe.
Niedaleko można korzystać z podnoszącego poziom adrenaliny zorbingu. Niedaleko znajdują się gospodarstwa oferujące jazdę konną, a dla grup wycieczki bryczką. Kilkanaście kilometrów dzieli nas od Ustrzyk Górnych i Jeziora Solińskiego.

Miłośnicy sportów wodnych w pobliskim Chrewcie mogą korzystać z jachtów, łódek, desek windsurfingowych, kajaków i rowerów wodnych, czy też po prostu używać uroków plaży. Dla grup istnieje możliwość zorganizowania wycieczek statkiem spacerowym lub kutrem ratowniczym po Zalewie Solińskim.
Zimą narciarze znajdą u nas wyciąg narciarski, a 10 km dalej w Ustrzykach Dolnych prawdziwe centrum sportów zimowych. Istnieje możliwość zorganizowania kuligów, z różnymi atrakcjami, jak np. jazdą po śniegu na oponach, lub z ogniskiem.

Położenie zajazdu
Zajazd Pod Czarnym Kogutem położony jest w Bieszczadach, w miejscowości Czarna Górna przy drodze głównej pomiędzy Ustrzykami Dolnymi i Górnymi. Niedaleko skrzyżowania głównych dróg bieszczadzkich małej i dużej pętli bieszczadzkiej. Lasy wokoło na wycieczki piesze lub grzyby nad wodę - do jeziora solińskiego 9 km,niższe góry - wokoło, w wyższe góry - 18 km, trasy rowerowe - na miejscu, narciarskie stoki - mały 300 m, większe w odl. 10 km

Rezerwacje
Wymagana zaliczka w wysokości 50% wartości pobytu.
Zaliczka musi być wpłacona w ciągu dwóch dni. W przeciwnym razie rezerwacja ulega anulowaniu.

W przypadku rezygnacji z pobytu w terminie: :: do 30 dni przed - zaliczka jest zwracana w całości, :: do 14 dni przed - potrącamy 50% zaliczki, :: do 7 dni przed - potrącamy 70% zaliczki, :: poniżej 7 dni - całość zaliczki ulega przepadkowi.

Czarna Górna 56a , Czarna Górna (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)