Zabłocie 27/66

Opis obiektu noclegowego

Zabłocie 27/66
OPIS BUDYNKU I OKOLICY:

Apartament usytuowany na 3. piętrze nowoczesnego budynku inwestycji Zabłocie Concept House II przy ulicy Zabłocie. Położenie na krakowskim Zabłociu i bliskość centrum miasta sprawia, że goście mogą w pełni korzystać z uroków Krakowa. W okolicy obiektu dostępnych jest wiele udogodnień kulturalno — historycznych, usługowych oraz kulinarnych. Ulica Zabłocie to świetna lokalizacja do spokojnego wypoczynku - kilka minut od Bulwarów Wiślanych. Fabryka 'Emalia' Oskara Schindlera oddalona jest 600 metrów od apartamentu. Komunikacja miejska zapewnia łatwy dojazd do innych dzielnic na mapie tego historycznego miasta — najbliższy przystanek autobusowy znajduje się tylko 5 minut od apartamentu, a dworzec kolejowy w odległości 800 metrów. Na lotnisko w Balicach jest około pół godzinki drogi samochodem. Położenie apartamentu gwarantuje komfortowe, praktyczne i stylowe miejsce noclegowe w Krakowie.

OPIS APARTAMENTU:

Ten nowoczesny, gustownie urządzony apartament może wygodnie ugościć do 4 osób. Wysoce funkcjonalna przestrzeń o powierzchni 41 m² oferuje salon z aneksem kuchennym, sypialnię oraz łazienkę z prysznicem. Atutem mieszkania jest prywatny balkon z meblami ogrodowymi – idealne miejsce na łyk porannej kawy, czy herbaty albo odpoczynek po całym dniu zwiedzania Krakowa. Elegancka część dzienna wyposażona w wygodną sofę oraz telewizor Smart TV stanowi doskonałe miejsce relaksu. Sypialnia oferuje bardzo wygodne łóżko małżeńskie, a także biurko z krzesłem, dzięki czemu goście pracujący zdalnie będą mogli w komfortowy sposób zadbać o obowiązki służbowe. Apartament posiada również dostęp do szybkiego bezpłatnego Internetu Wifi. Szeroki wachlarz udogodnień oraz kompleksowe wyposażenie apartamentu w niezbędne akcesoria i sprzęty kuchenne, jak i łazienkowe gwarantuje komfort pobytu. Dla ułatwienia rozpoczęcia każdej wizyty zapewniono bezpłatny zestaw kosmetyków (mydło, szampon i żel pod prysznic), ręczniki oraz pościel. Estetyczna i modna aranżacja wnętrza zapewnia klimatyczną, niezwykłą atmosferę. Apartament jest funkcjonalnie zaprojektowany, wychodząc naprzeciw wszelkim potrzebom gości. Wyróżnia się starannym wykończeniem oraz nowoczesnym i pięknym designem.
Do dyspozycji gości jest przypisane miejsce postojowe na parkingu podziemnym.

Ten apartament należy do ekskluzywnej kolekcji Renters Prestige. Dla najbardziej wymagających gości czekać będą liczne udogodnienia znane z pięciogwiazdkowych hoteli: zestaw kosmetyków premium, całodobowa infolinia ze statusem VIP, usługi concierge oraz inne. W przypadku wynajmu na specjalne okazje przygotujemy dla Państwa na czas pobytu kwiaty, szampana lub inne udogodnienia – prosimy o wiadomość.
Więcej o Renters Prestige – tutaj.

SALON:

Rozkładana sofa, stoliki kawowe, puf, szafka RTV, TV, wyjście na balkon

SYPIALNIA:

Łóżko małżeńskie, komplet pościeli, szafki nocne, biurko z krzesłem, szafa z lustrem

ANEKS KUCHENNY:

Płyta indukcyjna, lodówka z zamrażarką, piekarnik, kuchenka mikrofalowa, czajnik elektryczny, ekspres do kawy (na kapsułki), zmywarka, komplet naczyń, przybory kuchenne, stół z krzesłami

ŁAZIENKA:

Prysznic, toaleta, umywalka, lustro, suszarka do włosów, ręczniki, pralko-suszarka

MULTIMEDIA:

Smart TV + telewizja kablowa, Wifi

ZWIERZĘTA DOMOWE:

Zwierzęta nie są dozwolone.

PARKING:

Miejsce postojowe w garażu podziemnym.

10

Doskonały

na podstawie 1 opinii

  • Grupa przyjaciół
    stycznia. 2026., Cały dom 4-osobowy tV z płaskim ekranem z widokiem na rzekę

    Gość nie dodał komentarza.

Doskonała lokalizacja

Na podstawie 1 opinii gośca, który tu przebywał

W odległości spacerowej od obiektu (maks. 10 minut pieszo)

  • 30 m, Restauracja w okolicy
  • 400 m, Przystanek autobusów miejscowych
  • 800 m, Dworzec kolejowy

Pozostałe przydatne informacje

  • 3 km, Centrum miasta

Pokoje i ceny

-
  • Cały dom 4-osobowy tV z płaskim ekranem z widokiem na rzekę

    Cały dom 4-osobowy tV z płaskim ekranem z widokiem na rzekę

    • 41 m 2 bardzo duży
    • 1 sypialnia, 1 salon
    • Balkon/taras
    • Lodówka

Internet
  • Internet

Dostępne na miejscu
  • Ogrzewanie, Winda, Żelazko

Usługi dla dzieci
  • Łóżeczko dla dziecka (50 /dni)

Usługi
  • Ręczniki, Internet przewodowy

  • 30 m Restauracja w okolicy
  • 400 m Przystanek autobusów miejscowych
  • 800 m Dworzec kolejowy
  • 3 km Centrum miasta
Zameldowanie
15:00 - 00:00
Wymeldowanie
do 11:00
Obsługiwane języki
Angielski
Akceptowane karty
  • MasterCard MasterCard
  • VISA VISA
  • Amex Amex
  • Maestro Maestro
Koszt sprzątania
249 
Recepcja
15:00 - 00:00
Zarządzający