×

Nasze najlepsze oferty w miejscowości Mikołajki:

Wynajem Pokoi Denkiewicz Mikołajki

Zobacz telefony
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 5 pokoi, 12 miejsc
  • Języki używane w obiekcie: Polski, Niemiecki

Opis obiektu noclegowego

Nasz domek ma skromne 190 m2 :). Ma dogodną lokalizację - położony jest na peryferiach 'miasta' ;) gdzie nie dobiegają hałasy z centrum. Do centrum zajdziesz w ok. 8 minut (choć całe Mikołajki to praktycznie centrum). Tak czy inaczej z opinii naszych gości wynika, że lokalizacja jest optymalna. Na plaży miejskiej znajdziesz się w jedyne 15 min idąc pieszo.
Do linii brzegowej jeziora Mikołajskiego jest ok. 800m.

Mieszkamy przy bocznej, mało uczęszczanej drodze, biegnącej w kierunku Rezerwatu Łabędzia Niemego - pięknego jeziora Łuknajno (raj dla ornitologa i nie tylko...). Park ten oddalony jest o ok. 3 km. Bardziej szczegółowe informacje na temat Mikołajek i okolic znajdziesz w dziale Okolice.

Samochód możesz zaparkować na zamykanym na noc podwórku. Dodatkowo mamy czworonożnego 'obrońcę domu' - przytulnego dla turystów lecz niewygodnego dla złodziei. Jeśli tylko będziesz miał ochotę trochę aktywniej spędzić czas, polecamy rowery wliczone w cenę pokoju. Istnieje również możliwość skorzystania z grilla z wędzarnią lub rozpalenia ogniska. Za domem na trawce możesz w spokoju się poopalać, korzystając z najgorętszego mazurskiego słoneczka.

Jesteśmy gotowi na przyjęcie gości przez 12 miesięcy w roku 24h/dobę. Dla gości oddajemy do dyspozycji sześć pokoi:

• Pięć pokoi 2-osobowych
• Jeden pokój 4-osobowy

Ogólnie więc jesteśmy w stanie pomieścić do 14 osób.

Do wyboru masz pokoje z łazienkami lub pokoje z łazienkami na korytarzu. W każdym pokoju jest czajnik elektryczny, szklaneczki, TV, lodówka, naczynia... Istnieje też możliwość skorzystania z wyposażonej kuchni letniej w ogrodzie. Pragniemy, byś poczuł się u nas jak w domu. Staramy się stworzyć rodzinną atmosferę i dlatego w miarę możliwości udostępniamy też inne rzeczy.

Do standardu zaliczamy ogrodzone i zamykane miejsce parkingowe, dostęp do kuchni letniej w ogrodzie, mikrofalówka w korytarzu, grill z wędzarnią, łącze internetowe WiFi, mini plac zabaw dla maluszków, korzystanie z huśtawy i zestawów wypoczynkowych, palenie ogniska nad stawem i grillowanie w zadaszonej altanie. Dla klientów jest możliwość korzystania z rowerów.

Łabędzia, Mikołajki (Polska)

Mapa

Kalendarz dostępności

stycznia. 2022.
p w ś c p s n
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
Języki używane w obiekcie
Polski, Niemiecki
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie