Wojska Polskiego 2e/8

Opis obiektu noclegowego

Wojska Polskiego 2e/8
OPIS BUDYNKU I OKOLICY:

Apartament usytuowany w zamkniętej i strzeżonej zabudowie Platan Complex powstałej w wypoczynkowej dzielnicy Świnoujścia przy ulicy Wojska Polskiego. Apartamentowiec otoczony parkiem z nasadzonymi platanami, w sąsiedztwie znajduje się także bawialnia z kawiarnią dla rodziców oraz duży plac zabaw. Lokalizacja apartamentu zapewnia bliski dostęp do bogatej oferty całorocznych atrakcji. Usytuowanie w nowoczesnym centrum miasta, przepełnionego najlepszymi restauracjami, kawiarniami oraz licznymi sklepami i centrum handlowym zapewnia dostęp do różnorodnych atrakcji i pięknych miejsc na mapie Świnoujścia. Apartament oddalony niespełna 25 minut od plaży miejskiej i świnoujskiej Promenady. Stacja kolejowa Świnoujście Centrum znajduje się 200 metrów od mieszkania, w odległości 18 minutowego spaceru znajduje się Centrum Handlowe Uznam oraz Targowisko Miejskie. Dostatek zieleni oraz relaksujących terenów rekreacyjnych (Park Chopina 1 km od apartamentowca) i bliskość centrum miasta sprawiają, że goście mogą w pełni korzystać z uroków Świnoujścia.

OPIS MIESZKANIA:

Przestronny apartament z trzema sypialniami o powierzchni 70 metrów ma możliwość zakwaterowania 8 osób. Nowocześnie zaprojekowana przestrzeń apartamentu oferuje stylowy i przestronny salon z aneksem kuchennym, trzy sypialnie oraz łazienkę z prysznicem. Część dzienna wyposażona w wygodną sofę, fotel i TV stanowi doskonałe miejsce odpoczynku i relaksu. Nowoczesna aranżacja apartamentu i kompleksowe wyposażenie w niezbędny sprzęt kuchenny oraz łazienkowy gwarantują komfortowy pobyt. Przestrzeń sypialni wypełniają wygodne łóżka i przestronne szafy. Wysmakowana kolorystyka wnętrza z morskimi akcentami wystroju, a także funkcjonalna przestrzeń zapewniają mieszkaniu nowoczesny, a zarazem przytulny klimat. Apartament posiada słoneczny balkon, do dyspozycji gości jest również miejsce postojowe w hali garażowej. Podróżujący z dziećmi rodzice mają możliwość rezerwacji łóżeczka oraz krzesełka dla swojej pociechy.

SALON:

Rozkładana dwuosobowa sofa, fotel, stolik do kawy, sprzęt RTV i AGD, centralne ogrzewanie, wyjście na balkon

SYPIALNIA 1:

Dwuosobowe łóżko, pościel, szafa

SYPIALNIA 2:

Dwuosobowe łóżko, pościel, szafa

SYPIALNIA 3:

Łóżko piętrowe, pościel, biurko z krzesłem, komoda

ANEKS KUCHENNY:

Stół z 6 krzesłami, czajnik, zmywarka do naczyń, ekspres do kawy, toster, kuchenka mikrofalowa, piekarnik, lodówka z zamrażalką, szklanki, zestaw garnków, sztućców, patelnia

ŁAZIENKA:

Kabina prysznicowa, WC, umywalka, suszarka do włosów, lustro, pralka, ręczniki

MULTIMEDIA:

TV kablowa/satelitarna (polskie i 2-3 niemieckie programy), szybki internet WiFi

ZWIERZĘTA DOMOWE:

Zwierzęta domowe są niedozwolone.

PARKING:

Miejsce parkingowe w hali garażowej - wymagana rezerwacja (20 PLN za dobę). Wysokość wjazdu do garażu - 1,9 m.

ŚWIADECTWO CHARAKTERYSTYKI ENERGETYCZNEJ

Apartament posiada Świadectwo Charakterystyki Energetycznej o następujących wskaźnikach:
Roczne zapotrzebowanie na energię użytkową EU = 34,94 kWh /(m2 x rok)
Roczne zapotrzebowanie na energię końcową EK = 42,55 kWh /( m2 x rok)
Roczne zapotrzebowanie na nieodnawialną energię pierwotną EP = 55,96 KWh /(m2x rok)
Jednostkowa wielkość emisji CO2 Eco2 = 0,01 t CO2/(m2 x rok)
Udział odnawialnych źródeł energii w rocznym zapotrzebowaniu na energię końcową
Uoze = 0,00%

Bądź pierwszym, który oceni to zakwaterowanie!
  • Po podróży poprosimy Cię o podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami przez e-mail.
  • Powiedz nam, co Ci się najbardziej podobało, a co można by poprawić!
  • Twoja opinia jest cenna - pomóż przyszłym podróżnikom!

Lokalizacja

Pozostałe przydatne informacje

  • 1.5 km, Centrum miasta

Pokoje i ceny

-
  • Apartament 8-osobowy tV z płaskim ekranem cały dom z 4 pomieszczeniami sypialnianymi

    Apartament 8-osobowy tV z płaskim ekranem cały dom z 4 pomieszczeniami sypialnianymi

    • 70 m 2 bardzo duży
    • 1 sypialnia, 1 salon
    • Balkon/taras
    • Lodówka
    • TV z płaskim ekranem

Internet
  • Internet

Dostępne na miejscu
  • Ogrzewanie

Usługi dla dzieci
  • Łóżeczko dla dziecka (50 /dni), Krzesło do karmienia dziecka

Usługi
  • Ręczniki, Internet przewodowy

  • 1.5 km Centrum miasta
Zameldowanie
16:00 - 00:00
Wymeldowanie
do 10:00
Obsługiwane języki
Angielski
Akceptowane karty
  • MasterCard MasterCard
  • VISA VISA
  • Amex Amex
  • Maestro Maestro
Koszt sprzątania
320 
Podatek turystyczny
Jest wliczony w cenę całkowitą: 6.67 zł za osobę za noc
Recepcja
16:00 - 00:00
Zarządzający