×

Nasze najlepsze oferty w miejscowości Nałęczów:

Willa Zofia Nałęczów

Zobacz telefony
  • Przeciętny czas odpowiedzi:
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Willa Zofia zaprasza do Nałęczowa, miasta, które przed laty z chęcią odwiedzali wielcy Polacy tacy jak Bolesław Prus, Stefan Żeromski, Henryk Sienkiewicz czy Ignacy Jan Paderewski. Nasz pensjonat mieści się przy ulicy Bolesława Prusa, który dzięki inspiracjom płynącym z niepowtarzalnego klimatu tego miasteczka powziął tu zamiar napisania "Emancypantek", Żeromski natomiast – "Ludzi bezdomnych".

W Willi Zofia do Państwa dyspozycji pozostawiamy komfortowe pokoje z łazienkami, apartament, piękny ogród z ławeczkami i miejscem do grillowania, parking i stały dostęp do Internetu w technologii Wi-Fi.

Dla zainteresowanych historią i zwiedzaniem, oprócz ciekawych miejsc Nałęczowa proponujemy odwiedzenie Puław z pięknym parkiem oraz Pałacem Czartoryskich, jak również malowniczego Kazimierza Dolnego, z którego dzięki urokliwej przeprawie promowej można dotrzeć do Janowca gdzie warto odwiedzić XVI-wieczny zamek usytuowany na skarpie wiślanej.

Kusi również Lublin z niepowtarzalną starówką i zamkiem królewskim oraz Kozłówka z Pałacem Zamoyskich i pięknym ogrodem.

Mamy nadzieję, że atmosfera Willi Zofia w połączeniu z wyjątkowym mikroklimatem Nałęczowa umożliwią Państwu wspaniały wypoczynek.

Bolesława Prusa 12, Nałęczów (Polska)

Mapa

Kalendarz dostępności

stycznia. 2022.
p w ś c p s n
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie