×

Willa Zofia Nałęczów

Zapytaj o cenę i dostępność
od 82 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Willa Zofia zaprasza do Nałęczowa, miasta, które przed laty z chęcią odwiedzali wielcy Polacy tacy jak Bolesław Prus, Stefan Żeromski, Henryk Sienkiewicz czy Ignacy Jan Paderewski. Nasz pensjonat mieści się przy ulicy Bolesława Prusa, który dzięki inspiracjom płynącym z niepowtarzalnego klimatu tego miasteczka powziął tu zamiar napisania "Emancypantek", Żeromski natomiast – "Ludzi bezdomnych".

W Willi Zofia do Państwa dyspozycji pozostawiamy komfortowe pokoje z łazienkami, apartament, piękny ogród z ławeczkami i miejscem do grillowania, parking i stały dostęp do Internetu w technologii Wi-Fi.

Dla zainteresowanych historią i zwiedzaniem, oprócz ciekawych miejsc Nałęczowa proponujemy odwiedzenie Puław z pięknym parkiem oraz Pałacem Czartoryskich, jak również malowniczego Kazimierza Dolnego, z którego dzięki urokliwej przeprawie promowej można dotrzeć do Janowca gdzie warto odwiedzić XVI-wieczny zamek usytuowany na skarpie wiślanej.

Kusi również Lublin z niepowtarzalną starówką i zamkiem królewskim oraz Kozłówka z Pałacem Zamoyskich i pięknym ogrodem.

Mamy nadzieję, że atmosfera Willi Zofia w połączeniu z wyjątkowym mikroklimatem Nałęczowa umożliwią Państwu wspaniały wypoczynek.

Bolesława Prusa 12, Nałęczów (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie