×

Willa Turkusowa Kąty Rybackie

Zapytaj o cenę i dostępność
od 320 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 20 apartamentów, 60 miejsc
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Willa Turkusowa jest obiektem całorocznym, zlokalizowanym z dala od głównej drogi, na ogrodzonym terenie.

W pobliżu znajdują się sklepy, restauracje, smażalnie ryb. Z naszej willi można w 15 – 22 minuty dotrzeć do morza, spacerując boczną ścieżką. W razie chęci dotarcia do bardziej oddalonych obiektów można za niewielką opłatą skorzystać z przewozu meleksem.

Na terenie posesji, należącej do Willi Turkusowej, znajduje się altana z grillem i przypisane miejsca parkingowe, a dla najmłodszych plac zabaw do miłego spędzenia czasu pod okiem rodziców. W obrębie ogrodzenia jest również stojak na rowery.Willa Turkusowa jako obiekt turystyczny dba o zapewnienie najwyższego standardu jakości i obsługi, dlatego wszystkie udogodnienia, zwłaszcza te przeznaczone dla dzieci, co sezon przechodzą przegląd pod kątem bezpieczeństwa i stanu technicznego.

Wszystkie apartamenty posiadają balkon, łazienkę (bez ręczników na wyposażeniu), TV oraz aneks kuchenny z płytą grzewczą i lodówką. Kuchnia wyposażona jest w potrzebną zastawę i naczynia do samodzielnego przygotowywania posiłków. Dla wygody naszych gości na balkonach ustawiliśmy stoliki kawowe i krzesła. W apartamentach jest tyle pościeli (kołdra, poduszka), ile miejsc noclegowych.

Ceny za apartament w naszej Willi kształtują się od 160zł - 260zł poza sezonem do 240zł - 420zł w sezonie.

Piaskowa 40, Kąty Rybackie (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie