×

Nasze najlepsze oferty w miejscowości Ślesin:

Willa Słoneczne Wzgórze Ślesin

  • Dostępne usługi
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

WILLA SŁONECZNE WZGÓRZE

Zapraszamy Państwa do spędzenia letniego wypoczynku w naszej letniej willi, położonej nad jeziorem, w miejscowości Ślesin (woj. wielkopolskie).

Nasz dom nie jest ośrodkiem wczasowym ani pensjonatem. To nasza wypoczynkowa willa, na co dzień niezamieszkała i służąca wyłącznie do dyspozycji gości.

LOKALIZACJA:

Dom położony jest w miejscowości Ślesin, około 20 km od Konina. Z większych ośrodków w Polsce odległości wynoszą odpowiednio: Warszawa 220 km, Łódź 110 km, Poznań 120 km, Kraków 370 km. Dom położony jest nad jeziorem, w ciągu jezior łączących Wartę z jeziorem Gopło. Powierzchnia działki wynosi ok. 0,5 hektara. Dom położony jest na skraju miasteczka Ślesin, przy bocznej, cichej i ukwieconej uliczce, tuż nad jeziorem. Odległość do rynku miasteczka wynosi około 500 metrów.

NASZ DOM: 

Dom wraz z działką tworzy enklawę zieleni, z pełnym dostępem do jeziora. Powierzchnia domu wynosi ok. 400 m2, dom jest jednopiętrowy i przez to bardzo rozległy. Dla gości udostępniamy 8 pokoi (od 2 do 4 osobowych), większość z nich posiada piękny widok na jezioro, 2 pokoje posiadają dodatkowo małe tarasy.

Do dyspozycji gości w całym domu pozostawiamy 3 łazienki oraz dodatkowo 1 WC. W trakcie Państwa wypoczynku nasz dom będzie w całości do Państwa dyspozycji. Będziecie mogli Państwo bez ograniczeń korzystać z kuchni, jadalni, salonu wypoczynkowego z kominkiem, pokoju telewizyjnego oraz stołu do tenisa stołowego.

NASZ OGRÓD:

Do pełnej dyspozycji gości pozostawiamy nasz ogród o powierzchni 0,5 ha; położony na lekko spadzistym terenie, schodzącym wprost do plaży, z pięknym widokiem na rozległe jezioro. Tarasowe ułożenie ogrodu, duża ilość kwiatów, drzew i krzewów zawsze dają możliwość znalezienia zacisznego miejsca do wypoczynku.

W ogrodzie znajdziecie Państwo oczko wodne z mini - wodospadem i fontanną, brodzik dla dzieci, płaską, rozległą część wypoczynkową do leżakowania, kąpieli słonecznych lub zabaw z dziećmi (badminton, gra w piłkę), wreszcie, nad samym jeziorem miejsce na ognisko i niewielką, piaszczystą plażę.

Do Państwa dyspozycji pozostawiamy położone w dolnej części działki miejsce na ognisko, altankę z grillem i wędzarnią, a także przydomowy taras z widokiem na jezioro. 

DO DYSPOZYCJI:

W trakcie Państwa wypoczynku cały nasz dom oraz ogród ze wszystkimi wymienionymi atrakcjami będą w całości do Państwa dyspozycji. Ponadto z przyjemnością udostępnimy Państwu nasz sprzęt pływający: łódź wiosłową, kajak a dla osób uprawnionych także łódź motorową. inne atrakcje

INNE ATRAKCJE:

Na Państwa życzenie, po wcześniejszym uzgodnieniu jesteśmy gotowi zapewnić wszelkie inne udogodnienia, jak np. całodzienne wyżywienie, rano dowóz świeżego pieczywa i innych zakupów. Ze względu na łowieckie tradycje naszej rodziny, z przyjemnością zorganizujemy dla Państwa także wystawną, tradycyjną kolację myśliwską.

Słoneczna 18, Ślesin (Polska)

Mapa

Kalendarz dostępności

maja. 2021.
p w ś c p s n
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
Parkowanie, podróż
  • Możliwość parkowania

Wypoczynek, rekreacja
  • Tenis stołowy, Wypożyczenie łódki

Wyżywienie
  • Możliwość skorzystania z grilla

usługi dla dzieci
  • Plac zabaw dla dzieci

Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie