×

Willa Moja Gawra

Kontakt z właścicielem obiektu

Skontaktuj się bezpośrednio z obiektem, aby uzgodnić dostępne terminy i ceny.

Pokaż tylko obiekty noclegowe z rezerwacją online

Opis obiektu noclegowego

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do Lądka Zdroju, miejscowości w Kotlinie Kłodzkiej, słynącej ze swoich uzdrowiskowych i turystycznych atrakcji o każdej porze roku i noclegów w pokojach Willi Moja Gawra.

Moja Gawra to dom całoroczny, znakomicie usytuowany na skraju części uzdrowiskowej miasteczka Lądek Zdrój, w ciszy pobliskich łąk i lasów, i świergocie ich ptasich mieszkańców, a jednocześnie w odległości nie dalszej niż 10 minutowe spacery od najważniejszych atrakcji zarówno kurortu jak i górzysto-leśnych okolic.

W trosce o komfort P.T. Gości mających kłopoty alergiczne i ceniących klimatycznie warunki otoczenia, w sypialniach zastosowaliśmy rozwiązania stosowane dla tego rodzaju dolegliwości. W związku z tym pokoje dostępne są wyłącznie dla osób całkowicie niepalących. Z tego samego powodu nie przyjmujemy zwierząt.

Moja Gawra posiada zadbany ogród, w którym latem można odpocząć w cieniu drzew owocowych lub poopalać się na słonecznym trawniku. W ogrodzie jest wydzielone miejsce na ognisko lub grill. Do domu przylega duży taras ze stolikami i parasolami przeciwsłonecznymi - dogodne miejsce na letnie śniadania lub kameralne podwieczorki, z widokiem na najbliższe wzgórza i romantyczne zachody słońca.

Przy domu jest parking, przeznaczony dla Gości Mojej Gawry, nie sąsiadujący z miejscem wypoczynku.

Najbliższe otoczenie Mojej Gawry to lasy bukowo-świerkowe porastające okoliczne wzgórza, jedne z najdzikszych zakątków Sudetów.

Zaraz "za rogiem" domu zaczynają się szlaki spacerowe, rowerowe i turystyczne, a zimą także trasy dla amatorów nart biegowych. Około 200 m od domu znajduje się stacja narciarska z bardzo dobrze utrzymanym stokiem, oświetlonym i dośnieżanym, w razie konieczności.
Dla Najmłodszych udostępniamy saneczki i "jabłuszka".

Wiosną, latem i jesienią mogą Państwo także pływać kajakami, wędkować, wziąć lekcje tenisa lub jazdy konnej.

Goście, którzy pragną zregenerować siły, podnieść odporność organizmu lub podreperować zdrowie mogą skorzystać z lecznictwa balneologicznego i dobrodziejstw , znanych w całej Europie wód mineralnych Lądka Zdroju.

Mikołaja Kopernika 13, Lądek-Zdrój (Polska)

Mapa

Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie