WILLA DONIA Ustroń

Opis obiektu noclegowego

NOWY OBIEKT - OTWARTY LIPIEC 2009 Willa Donia to obiekt z lat trzydziestych XX wieku, który dzięki starannym zabiegom obecnych Właścicieli został przekształcony i oddany w 2009 roku do użytkowania, jako komfortowy obiekt o charakterze pensjonatu.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA WYPOCZYNEK - Gwarantujemy pobyt w
wygodnych i przestronnych pokojach lub apartamentach z własnym aneksem
kuchennym z łazienkami w centrum miasta.

Serwujemy poranną kawę i herbatę dla wszystkich gości gratis.

Oferujemy nowowybudowaną altanę w ogrodzie z miejscem do grilowania, taras do wypoczywania, plac zabaw dla najmłodszych, możliwość wypożyczenia rowerów i skuterów.

OFERTA DLA GOŚCI

Willa Donia dysponuje 20 miejscami noclegowymi, które przygotowane są w 6 pokojach i dwóch apartamentach:

Pokoje 2 osobowe z małżeńskim łóżkiem,

Pokoje 2 osobowe z oddzielnymi łózkami,

Pokoje 3-4 osobowe dla rodzin z balkonem,

Apartamenty dla 2 do 4 osób,

Wszystkie pokoje z łazienkami o standardzie hotelowym wyposażone są w telewizory LCD, mini lodówkę oraz wygodne meble. Willa Donia dysponuje bezpłatnym dostępem do Internetu bezprzewodowego dla wszystkich gości oraz darmowymi miejscami parkingowymi.

W obiekcie znajduje się kompleksowo wyposażona kuchnia, w której mozna przygotować posiłek oraz "Sala Stołowa" pełniąca funkcję jadalni.

POŁOŻENIE - USTROŃ CENTRUM:

Centrum Miasta Rynek z Ratuszem 450 m
Park Kuracjuszy 100 m
Staw Kajakowy 50 m
Amfiteatr 250 m
Kolej Linowa Czantoria 900 m
Extreme Park na Równicy 1500 m
Leśny Park Niespodzianek 1200 m
Baseny kryte z solankami 1000 m
Wyciągi narciarskie do 1500 m
Naturalne plaże nad Wisłą 300 m
Przystanek PKS 80 m
Delikatesy 40 m
Delicje i Naleśnikarnia 200 m

ATRAKCJE TURYSTYCZNE USTRONIA

Kolejka Linowa na Czantorię (995m n.p.m.) - kolejka krzesełkowa czynna cały rok, na szczycie góry Czantoria 1100 m

Staw Kajakowy  jest obiektem zabytkowym, zajmuje powierzchnię 6.000 m2, został wyremontowany 50 m

Muzeum Ustrońskie- zabytkowy budynek dawnej dyrekcji Huty Klemensa, posiada dział Hutnictwa i Kuźnic 120 m

Amfiteatr w którym odbywają się liczne imprezy przez cały rok 250 m

Leśny Park Niespodzianek- położony w dzielnicy Zawodzie, można tam dojechać lub dojść pieszo żółtym szlakiem 1300 m

Szczyty Równica(884 m n.p.m.) z polany na Równicy roztaczają się wspaniałe widoki,
1500 m

Extreme Park- park rozrywki wyposażony w całoroczny tor saneczkowy, tor oponowy, ścianę wspinaczkową 1200 m

Stoki Narciarskie: Czantoria kolejka krzesełkowa, Pniowiec kolejka orczykowa, Palenica- kolejka krtzesełkowaod 1000 do 2500 m

Solanki- Kompleks leczniczo-rehabilitacyjny w Ustroniu Zawodziu zawierający nowoczesne wyposażenie1100 m

Liczne gabinety odnowy biologicznejod 200 do 1500 m

Kryte baseny w Hotelu Gołębiewskim7000 m

10

Doskonały

na podstawie 2 ocen

  • Magdalena i Marcin - Rodzina ze starszym dzieckiem
    5. maja 2013.

    Gość nie dodał komentarza.

  • Kasia i Piotr - Rodzina ze starszym dzieckiem
    26. grudnia 2012.

    Gość nie dodał komentarza.

Doskonała lokalizacja

Na podstawie 2 opinii gości, którzy tu przebywali

W odległości spacerowej od obiektu (maks. 10 minut pieszo)

  • 669.3 m, Centrum miasta
Rekreacja i rozrywka
  • Futbol, Wyciąg narciarski, Bowling, Fitnes, Wypożyczalnia rowerów, Siatkówka, Bilard, Jazda konna, Tenis, Koszykówka

Wellness, relaks
  • Basen kryty
  • Basen odkryty
Dostępne na miejscu
  • Lift, Możliwość parkowania

Wyżywienie
  • Możliwość skorzystania z grilla

Usługi dla dzieci
  • Plac zabaw dla dzieci

  • 669.3 m Centrum miasta
Obsługiwane języki
Polski, Angielski, Rosyjski
Akceptowana waluta
PLN (zł), EUR (€)
Podatek turystyczny
W tym obiekcie nie jest wymagana opłata klimatyczna.