×

Willa Diament u Bożeny Krościenko nad Dunajcem

Po zapytaniu ofertowym dokładna cena i pokój!
od 31 
2 osób 1 nocy
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 7 pokój, 20 Ilość miejsc
  • Języki używane w obiekcie: Polski, Angielski, Niemiecki

Opis obiektu noclegowego

Zapraszam na wypoczynek do Krościenka n / Dunajcem.

W tym malowniczym zakątku Pienin znajdziecie Państwo ciszę, spokój i świeże powietrze. Jeśli chcecie odpocząć, zrelaksować się to Willa Diament właśnie to Wam gwarantuje! Krościenko n / Dunajcem to miejscowość o charakterze turystyczno-wypoczynkowym w dolinie Dunajca, u podnóża Pienin, Gorców i Beskidu Sądeckiego, oprócz atrakcyjności krajobrazowej, obszar ten cechuje bardzo bogata i ciekawa flora i fauna.
O unikalności miejscowości świadczy, także możliwość uprawiania wielu form turystyki np. górskiej, rowerowej, pieszej, konnej, kulturowej, aktywnej, wodnej. Szlaki turystyczne z mojego urzekającego miasteczka prowadzą m.in. na Trzy Korony, Sokolicę, Prehybę, Marszałek, Lubań czy Turbacz.

Mam do zaoferowania 6 pokoi: sześcioosobowe, czteroosobowe i dwuosobowe z łazienkami i 2 aneksami kuchennymi w pełni wyposażonymi w sprzęt AGD, a ponadto studio rodzinne dla 4 osób -osobne wejście, pokój z aneksem kuchennym i łazienką. Do dyspozycji Przyjezdnych są: Wi-Fi, TV, parking oraz drewniana altanka, służąca do grillowania i miłego odpoczynku.

Willa Diament w Krościenku nad Dunajcem zaprasza przez cały rok!

Pokaż opis obiektu Mniej
Kąty 20 , Krościenko nad Dunajcem (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski, Angielski, Niemiecki
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)