×

Warsaw Polo Club/ Jaroszowa Wola

Zapytaj o cenę i dostępność
od 30 
na 2 osoby na 1 noc
Przeciętny czas odpowiedzi: 1 godz. 30 min.
  • Przeciętny czas odpowiedzi: 1 godz. 30 min.
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Warsaw Polo Club jest zupełnie nowym miejscem na mapie polo w Europie i w Polsce. Jest to klub zaprojektowany i zbudowany wyłącznie po to by uprawiać tą wspaniałą dyscyplinę sportu.

Rozbudowana infrastruktura klubowa, nowoczesne stajnie, boisko treningowe, boisko turniejowe i arena polo z nawierzchnią hi-tec - wszystko by móc uprawiać Polo przez caly rok.

Zaplecze konferencyjno-cateringowe w otoczeniu sportowych koni z Argentyny sprawiają, ze jest to miejsce jedyne w swoim rodzaju. "WPC" to idealne miejsce dla wszystkich tych, którzy pragną na chwilę uciec od miejskiego zgiełku i marzą o tym, by przenieść się na łono natury lub po prostu zacząć swoją przygodę z polo.

Oferujemy 12 przestronnych sypialni w stylu prowansalskim. Każda z nich jest inną roślinką z tamtego regionu. Lawenda, oliwka, tymianek czy nawet pokój o wdzięcznej nazwie ‘’Rue de provance” to efekt skąpanej w słońcu uliczki z drewnianymi okiennicami i kolorowymi kwiatami. Pokoje wypełnione pastelowymi kolorami i słodkimi dodatkami, pachnące lawendą sprawią że Państwa pobyt u nas będzie niezapomniany!

Działkowa 27 , Jaroszowa Wola (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie

Nasze najlepsze oferty w miejscowości Jaroszowa Wola: