×

VILLA PEPITA & VILLA TITINA Międzgórze

Zapytaj o cenę i dostępność
od 25 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Zapraszamy Państwa do dwóch wyjątkowych domów

Villi Pepita i Villi Titina.

Wille te są idealnym miejscem by odpocząć w kameralnej, niezapomnianej atmosferze.
Można tu zorganizować spotkanie towarzyskie czy firmowe, konferencję, seminarium, szkolenie lub też imieniny, urodziny, jubileusz.

Villa Pepita i Villa Titina łączą w sobie urok starych, przywróconych do dawnej świetności rezydencji z nowoczesnością ułatwiającą relaks i odpoczynek. Hammam (łaźnia turecka) i mini-SPA to dodatkowe atrakcje.

Każda z przestronnych sypialni ma własną, indywidualnie zaprojektowaną łazienkę.
Każde z pomieszczeń tworzy odmienny klimat. Próżno by tu szukać podobieństw charakterystycznych dla wnętrz hotelowych.

Są takie miejsca na świecie, do których chętnie wracamy, które wspominamy i o których myślimy. Do Pepity i Titiny wystarczy raz przyjechać, żeby stały się one jednym z takich miejsc.

* * * * * OFERTA * * * * *

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwadzieścia dwuosobowych pokoi z łazienkami (dwanaście w Villi Pepita i osiem w Villi Titina) urządzonych meblami z epoki, wyposażonych w stały dostęp do internetu, TV satelitarną oraz telefon. Wykorzystując dostawki w pokojach możemy w obu domach przyjąć jednocześnie do 56 osób.

Do dyspozycji oddajemy również salę balową, salę kominkową, bar, jadalnię, salę bilardową połączoną z biblioteką oraz mini SPA (sauna sucha, mokra i jacuzzi), a także hammam (łaźnia turecka). Na życzenie aranżujemy salę konferencyjną w jednym ze stylowych pomieszczeń.

Międzygórze jest urokliwą miejscowością leżącą we wschodnich Sudetach u podnóża Śnieżnika, w zacisznych dolinach u zbiegu potoków Wilczki i Bogoryi. Miejscowość
powstała jako osiedle drwali i węglarzy w XVI wieku. Wskutek ożywionej działalności gospodarczej Księżnej Marianny Orańskiej oraz dzięki znakomitym warunkom do
wypoczynku stało się Międzygórze w II-giej połowie XIX wieku znanym w całych
Niemczech, uzdrowiskiem klimatycznym.

Międzygórze stanowi jednocześnie dogodny punkt wyjścia dla atrakcyjnych wędrówek i turystyki rowerowej (wiele świetnie oznakowanych szlaków i dróg rowerowych).
Zimą staje się idealną bazą narciarską.

Sanatoryjna 15 , Międzgórze (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)