×

Villa Madre Wisełka

Indywidualne informacje:
Zapytaj o cenę i dostępność
od 98 
na 2 osoby na 1 noc
Przeciętny czas odpowiedzi: 28 min.
  • Przeciętny czas odpowiedzi: 28 min.
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Znajdująca się w centrum Wisełki Villa Madre to pięknie urządzone miejsce, idealnie nadające się, aby spędzić tutaj czas – zarówno w sezonie, jak i poza nim.

Pobyt w Villa Madre to gwarancja udanego wypoczynku dla całej rodziny. Nasza oferta uwzględnia propozycje dla wszystkich przedziałów wiekowych. Dorośli, seniorzy oraz dzieci będą usatysfakcjonowani pobytem w Villa Madre, niezależnie od wieku i zainteresowań. 

Okolica, w której zlokalizowana jest Villa Madre zachęca do letnich spacerów i aktywności sportowej. Zimą zaś czekamy na tych, którzy chcą spędzić Boże Narodzenie i Sylwestra z dala od domowej krzątaniny. 

Można u nas urządzić firmowy bankiet, konferencję lub skorzystać z naszej oferty pod kątem wyjazdu integracyjnego. 

Zapraszamy wszystkich, którzy szukają relaksu i odpoczynku, w spokojnej, urokliwej okolicy. Eleganckie i nowoczesne, wygodne, a do tego doskonale wyposażone apartamenty sprawiają, że goście z chęcią wracają do Villa Madre. 

Zapewniamy wygodę, świetną obsługę, miło spędzone chwile i niezwykłe wspomnienia! 

Pokoje standardowe to wygodne, przestronne pomieszczenia 2-3 osobowe z telewizorem plazmowym. W każdym z nich znajduje się łazienka wyposażona w kabinę prysznicową. 

Villa Madre to także dwa rodzaje apartamentów. Apartament z jedną łazienką to salon z obszerną kanapą, wyposażony w dwa telewizory plazmowe, telewizję satelitarną i dostęp do Internetu. Gustownie urządzone wnętrze sprawi, że goście będą czuli się tutaj dobrze i komfortowo. Dodatkową atrakcją są dostarczane do pokoju świeże kwiaty. 

Apartament z dwiema łazienkami jest wyposażony w dwa telewizory plazmowe, telewizję satelitarną oraz bezprzewodowy Internet. Idealnie nadaje się na luksusową podróż poślubną lub na wakacyjny odpoczynek dla większej grupy osób.

Leśna 7 , Wisełka (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)