×

Villa Green Oasis Donja Jagodnja

  • Wybierz daty pobytu, aby zobaczyć ceny.
  • Bez wyżywienia
Cena na podstawie najlepszych ofert z następnych 90 dni.

Najlepsza oferta

Najlepsza cena standardowa na następne 90 dni: 1 037  /os/noc, bez wyżywienia, 1. - 8. wrz (w przypadku pobytu minimum 7 nocy)
MORZE. SŁOŃCE. CHORWACJA.

Opis obiektu noclegowego

Pokoje, usługi Villa Green Oasis Donja Jagodnja oferuje komfortowo wyposażone pokoje dla osób poszukujących noclegu w Kakma. Jeżeli przyjedziesz do nas samochodem, możesz zostawić go na parkingu willi bez dodatkowych kosztów. Dzięki klimatyzacji działającej w każdym pokoju, możesz się łatwo odświeżyć podczas ciepłych letnich dni. W przypadku jeżeli przywieziesz swojego laptopa, możesz być online przez połączenie z Internetem dostępne w pokojach. Dokładna lista usług dostępnych w Villa Green Oasis Donja Jagodnja (zawierają również te wymagające dopłaty) i dokładne wyposażenie pokoi w informatorze poniżej, oraz w informatorze konkretnego pokoju.

Wyżywienie Podana cena pokoju nie zawiera wyżywienia.

Płatność Następujące formy są dostępne aby opłacić rezerwację: karta i przelew.

Przyjazd, godziny otwarcia Najwcześniej możesz przybyć o 17:00, najpóźniej musisz opuścić pokój do 10:00. Angielsku, niemiecku, włosku i chorwacku to język(i), które zna personel.

Bądź pierwszym, który oceni to zakwaterowanie!
  • Po podróży poprosimy Cię o podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami przez e-mail.
  • Powiedz nam, co Ci się najbardziej podobało, a co można by poprawić!
  • Twoja opinia jest cenna - pomóż przyszłym podróżnikom!
Kakma (Chorwacja)

Cześć, jestem Agnieszka, Nocowanie & Noclegi! Wybierz termin wyjazdu, następnie kliknij przycisk "Rezerwacja" , Zwykle zajmuje to tylko 2 minuty.

Jeśli potrzebujesz pomocy, zapraszam do kontaktu: info@noclegi.pl

- informacje o pokojach

Domek całoroczny 16-osobowy z klimatyzacją z widokiem na ogród Domek całoroczny 16-osobowy z klimatyzacją z widokiem na ogród
może pomieścić maksymalnie 16 osób
  • Klimatyzacja
  • Lodówka
szczegóły

Dom może pomieścić 16 osób.

  • 1. Sypialnia (dla 2 osób)
    • łóżko małżeńskie
  • 2. Sypialnia (dla 2 osób)
    • łóżko małżeńskie
  • 3. Sypialnia (dla 2 osób)
    • łóżko małżeńskie
  • 4. Sypialnia (dla 2 osób)
    • łóżko małżeńskie
  • 5. Sypialnia (dla 2 osób)
    • łóżko małżeńskie
  • 6. Sypialnia (dla 2 osób)
    • łóżko małżeńskie
  • 7. Sypialnia (dla 2 osób)
    • łóżko małżeńskie
  • 8. Sypialnia (dla 2 osób)
    • łóżko małżeńskie
  • 5 x Łazienka (prysznic)
  • WC (Razem z łazienką)
  • Kuchnia
Sprawdź dostępne terminy i ceny »
Parking
  • Własny parking

Rekreacja i rozrywka
  • Tenis stołowy (w pobliżu), Wypożyczalnia rowerów (w pobliżu)

Wellness, relaks
  • Basen
Dostępne na miejscu
  • WIFI, Zmywarka, Źródło energii 220V

    Sejf

Wyżywienie
  • Toster, Zamrażarka

    Możliwość gotowania (np. grillowania) na zewnątrz: Możliwość skorzystania z grilla

Usługi dla dzieci
  • Łóżeczko dla dziecka

    Zakwaterowanie do lat 3 bezpłatnie!

  • 8 km Plaża piaszczysta
  • 8 km Kamienista plaża
  • 500 m Przystanek autobusów miejscowych
  • 500 m Restauracja w okolicy
  • 5.9 km Centrum miasta
  • 28 km Pobliskie Lotnisko
Zameldowanie
od 17:00 godz.
Wymeldowanie
do 10:00
Obsługiwane języki
Chorwacki, Włoski, Angielski, Niemiecki
Akceptowana waluta
EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie
Karta, Przelew
Akceptowane karty
  • MasterCard MasterCard
  • VISA VISA
  • Amex Amex
  • Maestro Maestro
Podatek turystyczny
Cena zawiera
Pozostałe informacje
Kwatery typu Robinson są świetnym wyborem dla tych, którzy chcą odpocząć w dziewiczym otoczeniu, w całkowitej ciszy i spokoju. Te obiekty noclegowe znajdują się zazwyczaj w zacisznych zatoczkach lub na małych wyspach, często dostępnych tylko łodzią, promem lub polną drogą, z dala od dróg publicznych. Domy są zwykle całkowicie odizolowane od świata zewnętrznego, ale czasami kilka domów jest blisko siebie. Budynki często używają nagromadzonej wody deszczowej zamiast przewodów wodociągowych, prysznice znajdują się głównie na podwórzu, z wodą podgrzewaną przez słońce, więc z wody należy korzystywać oszczędnie. W tych obiektach noclegowych zamiast tradycyjnej sieci elektrycznej wykorzystują energię słoneczną (12 V), a lodówka i płyta grzewcza są zasilane gazem. Wskazane jest, aby kupić wszystkie niezbędne artykuły spożywcze przed przyjazdem, ponieważ najbliższy sklep może być bardzo daleko.
Opcjonalne koszty dodatkowe

Zmienne dodatkowe koszty oprócz opłaty za zakwaterowanie:

  • Sniadanie 15 € (~ 64 zł) /dzień
Koszt poszczególnych opłat może się różnić w zależności od zużycia i pobytu na miejscu