×

Villa Arizona Polanica-Zdrój

Kontakt z właścicielem obiektu

Skontaktuj się bezpośrednio z obiektem, aby uzgodnić dostępne terminy i ceny.

Pokaż tylko obiekty noclegowe z rezerwacją online
  • Przeciętny czas odpowiedzi:
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

VILLA ARIZONA to pięknie odnowiony, stylowy budynek z początku XX wieku i znajduje się w samym sercu Polanicy w Parku Zdrojowym, rozciągającym się na powierzchni 13 ha wpisanym do rejestru zabytków, jako dobro kultury.

Oferujemy Państwu zakwaterowanie w przestronnych, bardzo ładnych pokojach wyposażonych w komfortowe łóżka, stoliki, krzesła, telewizję sat. najnowszej generacji, sejfy. W każdym pokoju jest możliwość korzystania z bezpłatnego łącza internetowego. Większość pokoi dysponuje balkonami. Każdy pokój posiada łazienkę wyposażoną w ręczniki i suszarkę do włosów.

Śniadania wliczone są w cenę pokoju.

Dysponujemy również komfortowymi apartamentami.

Nasi Goście mogą skorzystać ze spa "Wielka Pieniawa" z możliwością wykupienia w dużym zakresie zabiegów leczniczych, basenu rehabilitacyjnego,
jaskini solno-jodowej, itp.

Możemy Państwu zorganizować wycieczki piesze i autokarowe oraz jazdę konną. Centralna lokalizacja Villi Arizonajest doskonałą bazą wypadową zarówno do spacerów po pięknej Polanicy jak i zobaczeniu licznych atrakcji Ziemi Kłodzkiej. Warto też zwiedzić Czechy np. Pragę. Istnieje możliwość wypożyczenia rowerów, nordic walking, itp. Również do dyspozycji Państwa posiadamy leżaki.

Matuszewskiego 12, Polanica-Zdrój (Polska)

Mapa

Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie