×

U Skibola. Pokoje Kargowa

Zapytaj o cenę i dostępność
od 58 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 domek drewniany
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Serdecznie Witam wszystkich miłośników spokoju i wypoczynku na łonie natury. Zapewniam, że znajdą u nas Państwo szereg atrakcji związanych z obcowaniem z przyrodą w jednym z najczystszych regionów naszego kraju.

Mamy przyjemność oddać do Państwa dyspozycji pokoje dwu i trzyosobowe w nowo wybudowanym budynku. Sam budynek położony jest w odległości 100 m od stanowisk umożliwiających miłośnikom wędkowania realizację swego hobby i 300 m od kąpieliska wodnego na niewielkim wzniesieniu we wsi Wielka Wieś. Bliskość lasu, wody a także doskonałych miejsc do realizacji pieszych i rowerowych wędrówek zapewnią każdemu wspaniałe warunki do wypoczynku od miejskiego zgiełku i hałasu.

Piękna i malownicza okolica wśród jezior i lasów sprzyja organizacji licznych spływów kajakowych jak i obozów żeglarskich. Miłośnicy innych sportów wodnych w tym również wędkarze także znajdą tu dogodne warunki by w ciszy i spokoju oddać się swemu hobby.

Liczne ścieżki spacerowe umożliwią Państwu turystykę pieszą i rowerową dla całych rodzin.

W okresie grzybobrania nasz region zapewnia nawet najbardziej wymagającym grzybiarzom satysfakcję ze zbiorów połaczonych z wyśmienitym wypoczynkiem na świeżym powietrzu.

Liczne atrakcje historyczno - architektoniczne, przyrodnicze oraz zabytki kultury umożliwiają połączenie wypoczynku z potrzebą poznania naszej kultury i regionu.

Wielka Wieś Linie 3G, Kargowa (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Parkowanie, podróż
  • Możliwość parkowania

Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie

Nasze najlepsze oferty w miejscowości Kargowa: