×

Nasze najlepsze oferty w miejscowości Oborniki Śląskie:

Szkolne Schronisko Młodzieżowe DWOREK w Kuraszkowie Oborniki Śląskie

Zobacz telefony
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Schronisko znajduje się w odległości 3km od Obornik Śląskich, 25 km od Wrocławia, na północno - zachodnim krańcu Wzgórz Trzebnickich zwanych "Kocimi Górami".

Czynne cały rok, posiada I kategorię. Figuruje w informatorze Polskiego Towarzystwa Schronisk Młodzieżowych i Międzynarodowej Federacji Schronisk Młodzieżowych IYHF

Noclegi - 50 miejsc noclegowych w pokojach 6-8 osobowych (łóżka piętrowe) oraz 1 pokój 2 osobowy z łazienką o podwyższonym standardzie. Ponadto: kuchnia samoobsługowa, jadalnia, świetlica, biblioteczka krajoznawcza, bieżąca ciepła i zimna woda, sanitariaty.

Wyżywienie - śniadania i kolacje we własnym zakresie w dobrze wyposażonej kuchni samoobsługowej. Obiady w kilku barach – restauracjach w Obornikach Śl. z możliwością zamówienia i dostarczenia do schroniska.

Otoczenie - schronisko mieści się w samodzielnym budynku, położonym w odległości 200m od drogi Oborniki Śląskie – Prusice, na niewielkim wzniesieniu. Posesja częściowo zadrzewiona z miejscem na ognisko, boiskiem do siatkówki, terenem do gier i zabaw oraz możliwością parkowania samochodów i autokarów. W pobliżu znajdują się wzniesienia nadające się do saneczkowania i zjazdów na nartach. Najwyższe wzniesienie w okolicy góra Gnieźniec 226 m n.p.m. jest bazą sportów lotniarskich (paralotnie).

Kuraszków, ul.Turystyczna 2, Oborniki Śląskie (Polska)

Mapa

Kalendarz dostępności

lipca. 2022.
p w ś c p s n
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie