×

Strusiolandia Gospodarstwo Agroturystyczne Dywity

Zapytaj o cenę i dostępność
od 58 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 4 pokoje, 12 miejsc
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Stusiolandia to gospodarstwo
agroturystyczne położone w sercu
warmińskich lasów i jezior,
wśród malowniczych wzniesień,
z dala od gwaru miast.

To gospodarstwo inne niż wszystkie, możesz tu bowiem poznać zwyczaje wielu przyjacielskich zwierzaków – nakarmić owce, pogłaskać kozę, wsłuchać się w przymilne chrumkanie dzikich świń, sprawdzić, czy osły rzeczywiście są uparte, podziwiać ogon dumnego pawia i niczym mickiewiczowska Zosia rzucić garść ziarna barwnemu ptactwu. Zaprzyjaźnisz się u nas z naprawdę wieloma zwierzakami, m.in.: koniami, kucykami, królikami, bażantami, strusiami afrykańskimi, dzikimi świniami, osłem Poitou, kurkami Kochin, kaczkami bieguskami, kozami marokańskimi, owcami.

Zapraszamy na spędzenie weekendu w tak fantastyczny sposób, zostaniecie zakwaterowani w przestronnych, przytulnych, ciekawie stylizowanych pokojach z łazienkami. W każdym z pokoi jest telewizor, oraz czajnik bezprzewodowy. Wygodne łóżka, cisza za oknami, uspokajający szum lasu i krystalicznie czyste powietrze sprawią, że poczujecie błogi relaks, tak potrzebny każdemu człowiekowi. Możecie także rozkoszować się uspokajającym dźwiękiem trzaskającego radośnie ognia w ogólnodostępnym salonie z kominkiem.

Zgłodniali Goście mogą zawitać do Gospody pod Strusiem, oferującej bogactwo regionalnych i egzotycznych potraw. Możesz tu spróbować zarówno warmińskiej zupy borowikowej, jak i steków ze strusiego mięsa. Zafunduj swojemu podniebieniu niezapomnianą kulinarną podróż!

Wspaniałą zabawą może się okazać jazda konna z doświadczonym instruktorem, bądź przejażdżka 100 letnią bryczką po warmińskich lasach.

Zapraszamy

Bukwałd 49 , Dywity (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Parkowanie, podróż
  • Możliwość parkowania

Wypoczynek, rekreacja
  • Jazda konna

Wyżywienie
  • Możliwość skorzystania z grilla

usługi dla dzieci
  • Plac zabaw dla dzieci

Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie

Nasze najlepsze oferty w miejscowości Dywity: