×

Stara Chata U KOWOLA Przemęt

Kontakt z właścicielem obiektu

Skontaktuj się bezpośrednio z obiektem, aby uzgodnić dostępne terminy i ceny.

Pokaż tylko obiekty noclegowe z rezerwacją online

Opis obiektu noclegowego

Witajcie "u Kowola''! 

Do waszej dyspozycji oddajemy jego "starą chatę" - blisko 100-letni zabytek, ale nadal funkcjonalny i miły w bytowaniu.

W budynku jest 15 miejsc noclegowych w 5 izbach, jest kuchnia, dwie łazienki, altana, sień i "strych z atrakcjami'' (co to znaczy musisz sprawdzić sam).

Z chaty do lasu jest ok. 700 metrów. Do najbliższego jeziora (w Boszkowie) dostaniecie się samochodem w ciągu kilku minut (8 km). Latem w okolicy organizowanych jest dużo wieczorków tanecznych. Są one znacznie tańsze niż w miastach. Za bardzo przystępne kwoty od pary można przez wiele godzin bawić się przy muzyce od orkiestry.

Niecodzienną atrakcją dla mieszczuchów jest okazja pomocy przy żniwach lub pracach gospodarskich. Można też na swoje potrzeby przygotować samodzielnie masło lub ser.

Jest okazja napić się samodzielnie zrobionego piwa. Podpiwek jest przygotowany przez gospodynię, a goście samodzielnie dokańczają "miksturę". Takie piwko schłodzone w studni smakuje wybornie!

Zaradne gospodynie mogą podczas pobytu u nas kupić od okolicznych mieszkańców np. ogórki lub owoce i zrobić zaprawy. To dopiero pamiątka z wczasów! Mając taki samodzielnie zrobiony kompocik nie będą Państwo mieli wątpliwości "co tam pływa".

Wyżywienie można sobie bez problemu przygotowywać samemu. W chacie jest kuchnia wyposażona we wszystkie potrzebne sprzęty. Posiłki mogą też być przygotowywane przez gospodarzy, nie jest to żadnym problemem i wówczas cały dzień mogą Państwo przeznaczyć na wypoczynek.

Serdecznie zapraszamy!

Kluczewo, ul. Przemęcka 3, Przemęt (Polska)

Mapa

Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie