×

Stanica Wodna PTTK Spychowo

Indywidualne informacje:
Zapytaj o cenę i dostępność
od 94 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Stanica położona jest w lesie na skraju Puszczy Piskiej, przy ujściu Spychowskiej Strugi do jez. Spychowskiego będących częścią szlaku kajakowego rzeki Krutyni.
Stanowi doskonałe miejsce na rekreację i bazę wypadową do wycieczek po okolicach. Turystyka kajakowa, wędkarstwo, wycieczki piesze i rowerowe na terenie Mazurskiego Parku Krajobrazowego to tylko niektóre z możliwości.

W promieniu do 30 km. od Stanicy znajdziecie Państwo min. Park Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie, klasztor i cerkiew prawosławną w Wojnowie oraz Leśniczówkę Pranie. Równie blisko jest do Mikołajek i Rucianego – Nidy gdzie można pożeglować i odbyć rejs statkiem po mazurskich jeziorach, Mrągowa z miasteczkiem westernowym Mrongovillei Picknikiem Country oraz Szczytna.

Okoliczne jeziora to raj dla wędkarzy. Obfitują w wiele gatunków ryb i na pewno nikt nie wróci z połowu z pustymi rękami. Zimą proponujemy narty biegowe, sanki dla dzieci i zimowe przejścia Parku Linowego.
Organizujemy kuligi z ogniskami oraz wędkarstwo podlodowe.

Poza sezonem letnim organizujemy Rodzinne Boże Narodzenie, Sylwestra, Wielkanoc, pobyty weekendowe, spotkania integracyjne dla firm oraz imprezy okolicznościowe.

Od 2010r. na terenie Stanicy funkcjonuje Park Linowy Spychowo z 5 trasami do pokonania (w tym dla najmłodszych dzieci) – 63 przeszkody o łącznej długości ponad 800m, gwarantujący świetną i bezpieczną zabawę pod okiem profesjonalnej kadry instruktorskiej.

Ośrodek posiada własną stację uzdatniania wody. Na brzegu rzeki mieści się plaża z pomostem oraz wypożyczalnia sprzętu wodnego.

Goście mogą korzystać z rowerów, kajaków, rowerów wodnych, łodzi, tenisa stołowego i automatów zręcznościowych. Na terenie obiektu można pograć w siatkówkę i kosza.

Juranda 28 , Spychowo (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)

Nasze najlepsze oferty w miejscowości Spychowo: