×

STAJNIA ZABIELNE. Biała Piska

Zapytaj o cenę i dostępność
od 100 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 domek drewniany
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Stajnia Zabielne to wyjątkowe miejsce stworzone z pasji i miłości do koni. Cisza, spokój i bliskość natury na stałe wpisuje się w zabielneński krajobraz co w połączeniu z jazdą konną czyni Stajnię Zabielne miejscem idealnym na wypoczynek.

Stajnia Zabielne gorąco zaprasza rodziny z dziećmi, pary, grupy znajomych oraz wszystkich posiadających wspólne zamiłowanie do jazdy konnej na spędzanie niezapomnianych chwil podczas weekendów na Mazurach.

Dla naszych gości udostępniamy nowo wykończone 2, 3, 5– cio osobowe, pokoje w wysokim standardzie, każdy z węzłem sanitarnym, oraz TV mieszczące się bezpośrednio nad stajnią.

Dodatkowo do dyspozycji jest w pełni wyposażony aneks kuchenny (kuchenka, piekarnik, zmywarka itp.), duża świetlica z wygodnymi pufami, projektorem z możliwością wyświetlania filmów DVD, stołem do ping-ponga, rzutkami. Na terenie całego ośrodka można korzystać z bezpłatnego dostępu do internetu WiFi. Na zewnątrz znajduje się plac zabaw dla dzieci, oraz miejsce do grillowania, a także nieograniczone połacie pachnących sosnami lasów i kwiatami łąk do przemierzania pieszo, konno lub rowerami (rowery do dyspozycji na miejscu).

Zabielne 2a , Biała Piska (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Wypoczynek, rekreacja
  • Tenis stołowy, Jazda konna

Wyżywienie
  • Możliwość skorzystania z grilla

usługi dla dzieci
  • Plac zabaw dla dzieci

Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)