×

Siedlisko Pod Bocianim Gniazdem Stare Juchy

Zapytaj o cenę i dostępność
od 30 
na 2 osoby na 1 noc
Przeciętny czas odpowiedzi: 37 min.
  • Przeciętny czas odpowiedzi: 37 min.
  • 1 domek drewniany
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Nasz dom to siedlisko rolnicze liczące sobie już ok. 100lat.
Pomieszczenia zostały zaadoptowane na pokoje gościnne (łącznie 12 pokoi 2 osobowych z łazienkami), 3 sale kominkowe, sala konferencyjna, sauna z basenem. W gospodarstwie znajduje się galeria bociania i ekspozycja bociana białego czynna od 30.03 do 28.08.

Dzisiaj nasze gospodarstwo zorientowane jest przede wszystkim na przyjmowanie gości. Przed laty było typowym gospodarstwem rolnym. W gospodarstwie mamy jedynie: psy, koty, bociany, jaskółki i szpaki. Na okolicznych polach wypasane są krowy.

Nasz ogród/posesja:
Nasza posesja ma charakter rekreacyjny, dysponuje dużą przestrzenią. Od strony drogi wjazdowj jest ogrodzona. Siedlisko i zabudowania są z trzech stron otoczone łąkami i stawami. Dzieci mogą zjeżdżać na małej kolejce linowej, huśtać się na dużej huśtawce i jeździć na karuzeli. Dla maluchów jest piaskownica i domek na drzewie. Mamy dużego grila i miejsce na ognisko. Chętnych gości uczymy latać na paralotni. Dysponujemy rowerami dla gości.

Nasza kuchnia
Nasza kuchnia to posiłki domowe czyli typowo polskie dania z dużym udziałem potraw rybnych (ryby smażone, wędzone, grilowane). Jesteśmy gotowi na przyjęcie wegetarian. Polecamy bigos jeziorański i wyśmienity makowiec mazurski. 

Naszą ofertę kierujemy zarówno do rodzin z dziećmi, osób starszych Obsługujemy wycieczki szkolne i imprezy integracyjne. Wypoczynek u nas polecamy osobom lubiącym wypoczynek aktywny a w szczególności sporty wodne takie jak: windsurfing, żeglarstwo, kajakarstwo. Zapraszamy osoby zainteresowane paralotniarstwem oraz lubiące korzystać z sauny i kąpieli.

Serdecznie zapraszamy Kochamy naszych gości i dlatego tworzymy im domową rodzinną atmosferę. Wychodzimy naprzeciw wszystkim oczekiwaniom naszych gości.

Często wspólnie biesiadujemy i spiewamy.

Jeziorowskie 17 , Stare Juchy (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie