×

Siedlisko Jagłowo Dzika Biebrza Jagłowo

Zapytaj o cenę i dostępność
od 54 
na 2 osoby na 1 noc
  • Przeciętny czas odpowiedzi:
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

 Zapraszamy do Jagłowa- niewielkiej, malowniczej wsi w enklawie
Biebrzańskiego Parku Narodowego.  

Nasze siedlisko w Jagłowie to wymarzone miejsce odpoczynku dla poszukujących chwil ukojenia w otoczeniu dziewiczej przyrody.  

Wędkowanie, kąpiele w Biebrzy, spływy kajakowe, wyprawy rowerowe i malownicze, biebrzańskie rozlewiska to wybrane atrakcje aktywnego wypoczynku, które w Jagłowie są na wyciągnięcie ręki. 

Siedlisko Jagłowo Dzika Biebrza- to dwa całoroczne budynki: odremontowany drewniany dom i odnowiona, przystosowana do zamieszkania drewniana stodoła. 

Zarówno stodoła, jak i dom są bardzo komfortowo i kompleksowo wyposażone. W sumie, w obydwu budynkach oferujemy 11 miejsc noclegowych- w stodole 5 miejsc noclegowych, w domu 6 miejsc noclegowych. Obydwa budynki są niezależne od siebie, posiadają
odrębny wjazd.   

Myśląc o Państwa komforcie zielony teren wokół domu i stodoły został ogrodzony, znajdują się na nim miejsca parkingowe.  

Ogród wokół domu, jak i stodoły jest oświetlony, co pozwala przyjemnie spędzać czas po zmierzchu.  

Na terenie wspólnym dla obydwu budynków przygotowaliśmy miejsce na ognisko, grilla, plac zabaw dla dzieci. 

Pamiętając o naszych małych gościach przygotowaliśmy zabawki i książeczki dla dzieci. Dbając zaś o ich bezpieczeństwo i wygodę oferujemy łóżeczko ze szczebelkami, krzesełko do karmienia, przewijak oraz wanienkę do kąpieli. Schody na piętrze zabezpieczyliśmy
zamykaną barierką.  

Dobrze wyposażona kuchnia zarówno w jednym,  jak i drugim budynku pozwoli Państwu na kulinarne podróże szlakami podlaskich smaków.  

Dom

Dom ma ponad 80 m2 powierzchni i zapewnia wygodny wypoczynek dla 6 osób. Na parterze znajduje się salon z kuchnią, łazienka z toaletą i prysznicem oraz 2- osobowa sypialnia z podwójnym łóżkiem. Natomiast na piętrze intymny wypoczynek zapewnią dwie 2- osobowe sypialnie z pojedynczymi łóżkami oraz osobna toaleta z umywalką.  

Stodoła

Mieszkania w starej stodole nie da się z niczym porównać...jest dwupoziomowa, ma
70 m2 powierzchni. Może w niej mieszkać 5 osób. Na parterze znajduje się otwarta kuchnia z salonem i kominkiem, a także łazienka i garderoba. Na piętrze znajdują się dwa pokoje: 2- osobowa sypialnia z podwójnym łóżkiem i 3- osobowa sypialnia z 3 pojedynczymi łóżkami.    

Zapraszamy

Jagłowo 46, Jagłowo (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie

Nasze najlepsze oferty w miejscowości Jagłowo: