×

Nasze najlepsze oferty w miejscowości Lutowiska:

Siedlisko Carpathia/ Lutowiska

  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 apartament
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Siedlisko Carpathia położone jest w bardzo atrakcyjnej miejscowości Muczne, w pięknym, ekologicznym i czystym obszarze Bieszczad, w otulinie Bieszczadzkiego Parku Narodowego, w bliskim sąsiedztwie Parku Krajobrazowego Górnego Sanu.

Siedlisko Carpathia dysponuje 30 miejscami noclegowymi w apartamentach 2, 3, 4, 5 i 6 osobowych. Każdy apartament wyposażony jest w gustowne meble, a także radio, telewizor oraz łazienkę.

W pensjonacie znajduje się urokliwa karczma, w której można spróbować tradycyjnych smaków z naszego regionu lub zjeść smaczny domowy posiłek. Dysponujemy także dobrze wyposażonym barkiem, a wieczory w karczmie można spędzić we wspaniałej atmosferze, przy ogniu z kominka.

W karczmie jest możliwość podłączenia się do internetu, wi-fi.

Wokół obiektu znajduje się ogrodzony teren z miejscem na ognisko, możliwością grillowania i odpoczynku na świeżym powietrzu. Do dyspozycji naszych gości jest specjalnie przygotowany plac zabaw dla dzieci, pomieszczenie na rowery oraz parking zamykany na noc.

Siedlisko Carpathia pozwala także w pełni cieszyć się odkrywaniem uroków Bieszczadu. W naszej okolicy przebiegają jedne z bardziej atrakcyjnych turystycznie szlaków - m. in. szlak na Bukowe Berdo, następnie do źródeł Sanu, czy torfowiska Dźwiniacz.

Na terenie naszego siedliska znajduje się też sklep spożywczy, gdzie można zaopatrzyć się m.in w świeże pieczywo, produkty spożywcze, napoje, słodycze, podstawowe produkty kosmetyczne.

Muczne 3a, Lutowiska (Polska)

Mapa

Kalendarz dostępności

kwietnia. 2021.
p w ś c p s n
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie