×

RYBAK Ośrodek Formacyjno-Wypoczynkowy Nysa

Kontakt z właścicielem obiektu

Skontaktuj się bezpośrednio z obiektem, aby uzgodnić dostępne terminy i ceny.

Pokaż tylko obiekty noclegowe z rezerwacją online
  • Przeciętny czas odpowiedzi:
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

"Rybak" to ośrodek przygotowany z myślą o tych wszystkich, którzy poszukują dobrego miejsca do odpoczynku zarówno fizycznego jak i duchowego. Budynek leży w bliskim sąsiedztwie urokliwego Kościoła św. Urbana. Osadzony pośród zieleni, zaledwie 20 m od brzegu Jeziora Głębinów, zwanego Nyskim, imponuje widokiem na Sudety Wschodnie z Kopą Biskupią (889 m n.p.m.) i Pradziadem (1491 m n.p.m.). Teren należy do Obszaru Chronionego Krajobrazu Otmuchowsko-Nyskiego, a jego zaletą jest czyste powietrze oraz występowanie wielu gatunków ptaków oraz ryb.

Obiekt liczy cztery piętra, na których rozmieszczone jest 30 pokoi (1, 2, i 3-osobowe), a każdy z balkonem i własną toaletą. Na piętrach wyznaczone są miejsca rekreacyjne z widokiem na Jezioro. Na parterze znajduje się recepcja, klimatyzowane sale konferencyjne i sale restauracyjne. Budynek wyposażony jest w dwie windy osobowe, które prowadzą z wieży widokowej na ostatnim piętrze do pasażu podziemnego, gdzie znajduje się strefa rekreacyjna wyposażona m.in. w saunę i salę do ćwiczeń.

Piękne położenie jak i cała infrastruktura sprzyjają realizowaniu w naszym ośrodku rekolekcji, szkoleń, konferencji, przyjęć jak i wielu innych spotkań o różnym charakterze. U nas znajdą Państwo miejsce dla swoich grup modlitewnych, zawodowych, dla rodziny jak również dla siebie samych, by w zaciszu, w oddaleniu od codziennych spraw, nabrać sił. Dlatego bardzo serdecznie zapraszamy do "Rybaka".

Głębinów 18 B, Nysa (Polska)

Mapa

Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie