×

Nasze najlepsze oferty w miejscowości Sucha Beskidzka:

Rezydencja Zuzannna Sucha Beskidzka

Zobacz telefony
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Rezydencja Zuzanna to kameralny pensjonat w Suchej Beskidzkiej, przytulne miejsce z klasą, gdzie można poczuć się swobodnie i rodzinnie.

Oferta Rezydencji obejmuje pięć komfortowo wyposażonych pokoi dwuosobowych. Wszystkie pokoje posiadają elegancką i funkcjonalną łazienkę.

Przyjmujemy i zrealizujemy wszelkie zamówienia z zakresu i formy świadczonego w trakcie pobytu wyżywienia. Do dyspozycji Gości oddajemy barek oraz przytulny salon z kominkiem. Zapewniamy liczny wybór programów telewizji satelitarnej.

Dla osób zainteresowanych aktywną formą wypoczynku organizujemy atrakcyjne wycieczki do ciekawych miejsc, takich jak: Wadowice, Zawoja, Zubrzyca, Zakopane, Pszczyna, Oświęcim, Wieliczka, Kraków. W sezonie letnim szczególnie polecamy przejażdżki rowerowe.
Stosowny sprzęt możemy udostępnić na miejscu. Zimą możliwym jest korzystanie z nieodległego wyciągu narciarskiego.

Pobyt w Rezydencji to ciekawa i atrakcyjna forma spędzenia wolnego czasu o każdej porze roku! Jesteśmy przygotowani na przyjęcie Gości podczas wakacji letnich oraz ferii zimowych.

Zachęcamy do odwiedzenia nas w okresie świąteczno-noworocznym. Na życzenie gości zorganizujemy udaną majówkę, pomożemy zobaczyć babie lato na Babiej Górze lub przygotujemy wspaniały kulig z pochodniami!

Oferta Rezydencji kierowana jest również do osób pragnących zorganizować okolicznościowe przyjęcia oraz bankiety. Z należytą starannością możemy w tej formie przyjąć i ugościć grupy do 25 osób. Zapewniamy smaczną kuchnię, a także profesjonalną obsługę kelnerską!

Niewątpliwym atutem Rezydencji jest wysoki poziom świadczonych usług przy zachowaniu umiarkowanych cen, każdorazowo podlegających indywidualnemu uzgodnieniu.

Z wielką uwagą i troską przyjmujemy wszelkie propozycje oraz sugestie naszych Gości.

Kościelna 37, Sucha Beskidzka (Polska)

Mapa

Kalendarz dostępności

maja. 2022.
p w ś c p s n
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Parkowanie, podróż
  • Możliwość parkowania

Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie