×

Restauracja Zajazd "Maj" Bolesław

Zapytaj o cenę i dostępność
od 68 
na 2 osoby na 1 noc
  • Przeciętny czas odpowiedzi:
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

W 2006 roku postanowiliśmy rozszerzyć swoją ofertę i stworzyć miejsca noclegowe.
W ten sposób powstał Zajazd Maj w którym jednorazowo możemy ugościć 21 osób.

W swojej ofercie posiadamy pokoje jedno i dwuosobowe (istnieje możliwość dostawienia dodatkowego łóżka). Pokoje urządziliśmy z myślą o tym, by zapewnić naszym gościom maksymalnie komfortowy wypoczynek.

Każdy z pokoi posiada obszerną łazienkę z prysznicem., wszystkie są również wyposażone w telewizor. Na terenie całego obiektu można bezpłatnie korzystać z bezprzewodowego Internetu (Wi-Fi).

Zajazd jest urządzony w taki sposób, że bez żadnych utrudnień mogą z niego korzystać osoby niepełnosprawne. Dodatkowo przygotowaliśmy przestronny pokój  z wszelkimi udogodnieniami i bardzo dużą łazienką.

W celu zapewnienia naszym gościom maksymalnego bezpieczeństwa nasz obiekt jest monitorowany przez renomowaną agencję ochrony.

Restauracja Maj wraz ze swoją ofertą pojawiła się na rynku usług gastronomicznych w 2003 roku. Jej pomysłodawcy i właściciele postanowili wykorzystać swoje doświadczenie oraz intuicję i stworzyć miejsce w którym podzielą się swoim zamiłowaniem kulinarnym z innymi.

Naszym gościom proponujemy menu składające się głównie z tradycyjnych specjałów kuchni polskiej. Wszystkie dania przygotowywane są tylko ze świeżych, specjalnie wyselekcjonowanych składników. Naszym celem nadrzędnym jest zadowolenie klienta, dlatego też staramy się by każda z osób odwiedzających naszą restaurację znalazła w jej ofercie coś dla siebie i z przyjemnością do nas wracała.

Restauracja składa się  z dwóch sal – jednej mieszczącej 28 osób oraz drugiej, nieco mniejszej, przeznaczonej dla osób palących i mogącej pomieścić 15 osób.
Obydwa pomieszczenia zostały urządzone w taki sposób, by dawać niczym nieskrępowaną radość z konsumpcji potraw naszej kuchni.

W sezonie letnim zapraszamy Państwa również do naszego ogródka w którym można mile spędzić czas w otoczeniu zieleni.

Kluczewska 87, Bolesław (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie

Nasze najlepsze oferty w miejscowości Bolesław: