×

Restauracja - Hotel Pałacowa Rogowo

Kontakt z właścicielem obiektu

Skontaktuj się bezpośrednio z obiektem, aby uzgodnić dostępne terminy i ceny.

Pokaż tylko obiekty noclegowe z rezerwacją online
  • Przeciętny czas odpowiedzi:
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

POKOJE GOŚCINNE

Nie ma dwóch takich samych pokoi: różne są kolory ścian, antyczne i współczesne meble i wszędzie żywe rośliny i niepowtarzalny klimat. Nasi goście często mają swoje ulubione pokoje. Dysponujemy pokojami dwuosobowymi i rodzinnymi - wszystkie z łazienkami. Pokój dwuosobowy kosztuje 200 złotych. Pokój dwuosobowy z ekskluzywnym jaccuzi 300 złotych Dodatkowe łóżko w pokojach rodzinnych kosztuje 100 złotych (dla dzieci do dwunastu lat 50 złotych) Cena za nocleg obejmuje śniadanie. Nasi goście mogą skorzystać z sauny i sali bilardowej w podziemiach pałacu.

RESTAURACJA

W części restauracyjnej można znaleźć zaciszne miejsce przy kominku, usiąść z rodziną przy wspólnym stole w saloniku lub skorzystać z bogato zaopatrzonego baru. Nasza kuchnia oferuje dania kuchni polskiej z dużym wyborem pierogów, prawdziwie polskich zup, dziczyzny i ryb. Nasze menu zmienia się zgodnie z porami roku. Na kawę i deser zapraszamy gości do oranżerii, gdzie pośród roślin pod szklanym dachem można odetchnąć po rozkoszach podniebienia.

Od wiosny do jesieni można odpocząć na tarasie lub w parku, który otacza pałac. Można zorganizować tu przyjęcie plenerowe przy ognisku lub grilu. W salach pałacu w Grochowiskach Szlacheckich urządzamy kameralne przyjęcia i huczne bale.
Organizujemy wszelkie uroczystości i zawsze staramy się zapewnić domową atmosferę. Jest to doceniane przez naszych gości i świadczą o tym wpisy w księdze pamiątkowej. Są one dla nas najlepszym podziękowaniem.

Czas spędzony w Grochowiskach odmierzają kuranty wybijane przez zegar znajdujący się w jednej z sal. Czas niestety zwykle upływa zbyt szybko!

Grochowiska Szlacheckie 2, Rogowo (Polska)

Mapa

Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie