×

Nasze najlepsze oferty w miejscowości Sanok:

Restauracja Chata Starych Znajomych Sanok

  • Przeciętny czas odpowiedzi: 41 min.
  • 1 domek drewniany
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

W nasze skromne progi zapraszamy wszystkich starych znajomych i tych zupełnie nowych, wszystkich podróżnych i tych zasiedziałych, samotnych, zakochanych i tych z rodzinami, głodnych, spragnionych i tych już po obiedzie oraz wszelakich smakoszy kur, wieprzaków, wołów i pierogów. U Starych Znajomych każdy strudzony odpocznie, głód zaspokoi, energii nabierze i duszę muzyką ukoi.

Przy naszej Chacie dwie przytulne chatki przycupneły i teraz wszystkich podróżnych na noc przygarnąć możemy. Chatka Zakątek Kachny 3 alkowy posiada i 7 osób do snu ukoi, 
Chatka Dziupla Tomasza 4 izby mieści i 10 osób do łóżka wskoczyć może. Obie Chatki z drewna zbudowane, wnętrza przytulne i pełne ciepłego, babcinego klimatu. Chatki już otworem dla wszystkich strudzonych stoją i swym ciepłem i przytulnością nęcą.

Nasza Chata u stóp Bieszczadów leży, to dobre miejsce aby na wyprawy w dzikie knieje ruszać. Każdy podróżny coś dla siebie u nas znajdzie.

Dla spragnionych dobrej zabawy ognisko lub grill z pieczoną kiełbasą i herbatką z prądem zrobimy, na wędrówkę bryczką lub saniami po okolicy weźmiemy i biesiadę przy muzyce do białego rana zorganizować możemy.

Dla łaknących ciszy zaraz za płotem las rośnie, gdzie w gęstwinie jagody, maliny i grzyby zbierać można oraz długich przechadzek wśród dzikiej zwierzyny i ptactwa zażywać.

Dla dziatwy plac zabaw mamy, gdzie ino tylko słońce wyjdzie hasać można, babki z piasku budować, pohuśtać, powspinać się i w Bieszczady kolejką ruszyć.

Zahutyń 281, Sanok (Polska)

Mapa

Kalendarz dostępności

kwietnia. 2021.
p w ś c p s n
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie