×

RANCZO MIKOŁAJKI

Opis obiektu noclegowego

RANCZO MIKOŁAJKI - baza noclegowo - rekreacyjna. Jedyny ośrodek wypoczynkowy, w którym pobyt nie ogranicza się do zwykłego noclegu. Nasze RANCZO nieodpłatnie zapewni Ci dodatkowe atrakcje takie jak przejazd buggy, mini strzelnica, wycieczki kajakowe i rowerowe oraz wesprze sprzętem Twój wędkarski zapał. Dla zainteresowanych, obiekt znajduje się w bardzo dużej bliskości jeziora oraz niezapomnianych krajobrazów. Dedykowany dla tych aktywnych jak również pełnoetatowych plażowiczów. Ośrodek wypoczynkowy RANCZO MIKOŁAJKI wyróżniając wiele powyższych atrakcji może zaproponować Swoim gościom całoroczną bazę noclegową w postaci 4 indywidualnych domków letniskowych: dwóch drewnianych oraz dwóch holenderskich. Każdy z domków jest w stanie pomieścić 5 osób na raz, razem 20 osób.

Idealny weekendowy glamping… Wnętrze posesji o podwyższonym standardzie wyposażenia oraz superszybki internet i inne domowe udogodnienia dostarczają gościom możliwości spokojnego, komfortowego wypoczynku po dniu pełnym wrażeń. Dodatkowo, każdy z obiektów posiada prywatną łazienkę, kuchnię oraz taras z wyposażeniem. Bliskość jeziora towarzyszy nam przez cały czas ponieważ frontalna część obiektów zwrócona jest ku niemu, a skrzętne obniżenie terenu poniżej posesji pozwala na nieskrępowane podziwianie roztaczającego się Mazurskiego krajobrazu, np. rozkoszując się pysznym śniadaniem przygotowanym z regionalnych - świeżo nabytych produktów. Region Mikołajek oraz Gminy Kurzętnik szczyci się pięknymi widokami oraz krajobrazem, idealnymi dla wycieczek rowerowych, jak również kajakowych i wędkarstwa. Woda w jeziorze należy do najczystszych w Polsce, a łagodny brzeg umożliwia pełen dostęp do rekreacji wodnej w postaci kajaków, rowerków wodnych, motorówek elektrycznych i innych.

Wiele ścieżek rowerowych miejskich i leśnych skrzętnie oprowadzi Cię po regionie, doprowadzając do wielu ciekawych miejsc historycznych oraz turystycznych jak np. Kurza Góra - największy ośrodek narciarski w północnej Polsce. Dodatkowym atutem jest bliskość lasów oraz dzikich ścieżek, które stanowią idealną bazę wypadową na buggy, które chcemy Ci zaproponować w cenie noclegu. Czego chcieć więcej, patrząc na “Mazury, cud natury”, jak nie aktywny odpoczynek i relaks w bliskości z naturą, okraszony nutą offroadowej ekscytacji.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZADATEK:
3-4 noce: wysokość wpłaty równowartości 1 nocy per domek
5-7 noce: wysokość wpłaty równowartości 2 nocy per domek
8++ noce: wysokość wpłaty równowartości 3 nocy per domek

Jeżeli grupa rezerwuje 2;3;4 domki zadatek winien być wpłacony w powyższej kwocie za każdy domek z osobna.

JOHNY: 215pln
WALDEN: 215pln
JAGODA: 190pln
GREG: 160pln
---------------------------------------------------------------------------------------------

RANCZO MIKOŁAJKI – REGULAMIN: NOCLEGI Z PUPILEM

1. Gość ośrodka ma prawo do zamieszkania ze zwierzęciem w wyznaczonych przez Ośrodek domkach.
2. Do Ośrodka nie wolno przywozić zwierząt, w szczególności psów ras uznanych za agresywne (Dz. U. Z 2003 r. nr 77 poz. 687) oraz innych zwierząt mogących stworzyć zagrożenie dla życia lub zdrowia ludzkiego, w szczególności zwierząt jadowitych.
3. Właściciel zwierzęcia jest zobowiązany do trzymania go w taki sposób, aby nie stanowił zagrożenia dla innych Gości oraz Personelu Ośrodka (tj. na terenie ośrodka w kagańcu i smyczy).
4. Gość ma obowiązek usunąć wszelkie nieczystości pozostawione przez zwierzę na terenie Ośrodka jak również otoczeniu dookoła sąsiedztwa. W razie stwierdzenia przez personel Ośrodka zaniechania tych czynności, zostanie on obciążony kwotą w wysokości minimum 500,00 zł. Nie wyklucza to dochodzenia dalszych roszczeń za wyrządzone szkody.
5. Jedynym możliwym miejscem przebywania zwierzęcia na terenie rekreacji indywidualnej gości (wnętrze domku + taras), jest taras oraz przedpokój domku. Zabrania się wpuszczania zwierzęcia na teren pozostałych pomieszczeń.
6. Zwierzę nie może być pozostawiane przez właściciela bez kontroli na zewnątrz domku jak również nie może być zostawiane same w domkach oraz żadnej innej części obiektu.
7. Właściciel zwierzęcia jest zobowiązany do zachowania ciszy nocnej przez zwierzę pomiędzy godziną 22:00, a 6:00.
8. Właściciel zobowiązany jest do posiadania aktualnej książeczki zwierzęcia oraz musi ono posiadać aktualne badania weterynaryjne i szczepionki wymagane prawem (dobry stan zdrowia: bez pasożytów, szczepione przeciwko wściekliźnie)
9. Ośrodek wypoczynkowy RANCZO Mikołajki akceptuje zwierzęta małej i średniej wielkości (max. 30kg)
10. Możliwość zakwaterowania maksymalnie 1 zwierzęcia per domek.
11. Opłata kwaterunkowa:
A. 3-4 noce: 90pln per pobyt
B. 5-7 nocy: 155pln per pobyt
C. 8+ nocy: 200pln per pobyt
12. Woreczki dla psów i kotów dostępne u personelu Ośrodka.
13. Przyjazd z bardziej egzotycznym zwierzęciem, tylko po ówczesnej informacji dla personelu.
14. Odpowiedzialność za zwierzę spoczywa tylko i wyłącznie na jego właścicielu i opiekunie.

Ja, niżej podpisany/a w pełni akceptuję politykę przetrzymywania zwierząt na terenie Ośrodka wypoczynkowego RANCZO MIKOŁAJKI i w razie jakichkolwiek szkód wyrządzonych przez zwierzę, przywiezione przeze mnie, zostaną one całkowicie przeze mnie i na mój indywidualny koszt zniwelowane, celem przywrócenia stanu pierwotnego wartości materialnej.

Czytelny podpis właściciela, miejscowość i data.

Proszę o zapoznanie się i wypełnienie powyższego przed przyjazdem.

domek letniskowy Mikołajki 6/78, 13-306 Mikołajki (Polska)
10
Doskonały
(na podstawie 1 opinii)
100%
 • Personel:
  10
 • Czystość:
  10
 • Cena/Wartość:
  10
 • Komfort:
  10
 • Usługi:
  10
 • Restauracja:
  10
 • Dostępność:
  10
Ocena 10
"Wszystko"
"Cisza spokój"
Beata Kuczewska - wyjazd służbowy
na podstawie 11 dni
2 lata temu
Płaska
Parkowanie, podróż
 • Własny parking (darmowe, 3 sztzamknięty, parkin pod nadzorem kamer)

Wypoczynek, rekreacja
 • Łowienie ryb, Wypożyczalnia rowerów, Turystyczne możliwości

Wellness, relaks
 • Słoneczny taras
Charakterystyka miejsca
 • Przechowalnia rowerów, Ogród, Przechowalnia bagażu

Wyżywienie
 • Możliwość gotowania (np. grillowania) na zewnątrz: Możliwość skorzystania z grilla (bezpłatny węgiel drzewny), Możliwość gotowania w kociołku (drewno opałowe za darmo)

  Potrawy dostępne w obiekcie:: Regionalny, Tradycyjne

  Wyżywienie: Restauracja w obiekcie Restauracja jest zamknięta

usługi dla dzieci
 • Kącik zabaw dla dzieci

 • 1 km Przystanek autobusów miejscowych
 • 5 km Przystanek autobusów międzymiastowych