×

Rancho w Dolinie. Ostrowice

Zapytaj o cenę i dostępność
od 56 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 domek drewniany
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

"Rancho w Dolinie" położone jest na Pojezierzu Drawskim, bezpośrednio nad przepięknym, jednym z najczystszych w Polsce, Jeziorem Siecino (800ha). Do najbliższych większych miejscowości: Złocieniec jest 11 km i Połczyn Zdrój jest ok. 18km.  

Teren Gospodarstwa i jego okolica są niezwykle malownicze i stanowią je dwa rybne stawy, wzgórza pokryte łąkami, porośnięte lasami z pięknym widokiem na jezioro Siecino.
W ogrodzeniu pasą się owieczki, biega kucyk zwany przez nas Czupurkiem wraz z
konikiem Amigo.  

Gospodarstwo ma powierzchnię ok. 20 ha. Teren Gospodarstwa jest ogrodzony i charakteryzuje się dobrze utrzymaną zielenią. Poza zabudowaniami na posesji znajdują się: 2 stawy rybne, wybiegi i pastwiska dla koni, pole namiotowe z sanitariatami i przyłączami do prądu, krąg na ognisko. Największą atrakcją jest jednak łagodna, piaszczysta plaża z pomostem i krystalicznie czysta woda.  

Gospodarstwo na odcinku 650 m graniczy z jeziorem Siecino i urządzono w tym miejscu kilka dodatkowych miejsc biwakowania.  

Wnętrza budynków zostały elegancko wykonane i estetycznie urządzone. Do dyspozycji gości jest ok. 40 miejsc noclegowych w dużych, ładnie urządzonych pokojach 2, 3 i 4-osobowych, każdy z łazienką, TV, lodówką i czajnikiem bezprzewodowym oraz w apartamentach 2 i 4 osobowych, każdy z łazienką, TV.  

Na miejscu funkcjonuje kuchnia serwująca smaczne, domowe posiłki. Bazą są dwa posiłki dziennie – śniadanie w formie szwedzkiego stołu oraz obiadokolacja / pełny obiad + deser/. Ten układ pozwala na efektywniejsze wykorzystanie wolnego czasu przez naszych Gości.  

Na życzenie przygotowywane są także posiłki indywidualne.  

Na terenie gospodarstwa znajdują się 2 zarybione stawy, krąg na ognisko, miejsce zabaw dla dzieci. Największą atrakcją jest jednak łagodna, piaszczysta plaża, pomosty i krystalicznie czysta woda. Na miejscu goście mogą wypożyczyć rowery oraz sprzęt pływający:
kajaki, rowery wodne i łódki wędkarskie.

Dobrosław 4 , Ostrowice (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie