×

Polska Akademia Nauk Dom Pracy Twórczej w Wierzbie Ruciane-Nida

Zapytaj o cenę i dostępność
od 140 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • Restauracja w obiekcie
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Dom Pracy Twórczej Polskiej Akademii Nauk w Wierzbie położony jest na Mazurach, na krańcu wielkiego półwyspu, wcinającego się między jeziora Śniardwy, Bełdany i Mikołajskie.

Oddajemy do Państwa dyspozycji 120 miejsc noclegowych w wygodnych
2, 3 i 4 -osobowych pokojach, rozmieszczonych w pięciu budynkach.

"Centrum Konferencyjne" - główny budynek Domu Pracy Twórczej PAN w Wierzbie. Mieści się w nim recepcja całego obiektu, restauracja, 17 pokoi w tym 1 apartament oraz większość sal konferencyjnych - największa sala na 200 osób.

"Domek Żółty" - usytuowany na cyplu jeziora Bełdany, koło przeprawy promowej i
przystani "białej floty". Jego położenie zapewnia widok z każdego pokoju na okalające jezioro, odległe o pięćdziesiąt metrów. W budynku znajduje się 14 pokoi oraz apartament, posiadający odrębne wejście.

"Domek Czerwony" - w budynku tym znajdują się cztery duże pokoje z kominkami i osobnymi sypialniami oraz jeden pokój mniejszy. Do dyspozycji gości jest wspólna kuchnia. "Domek" położony jest nad samym jeziorem.

"Chata Mazurska I" - w budynku znajduje się 8 pokoi utrzymanych w wystroju regionalnym oraz wspólny aneks kuchenny.

"Chata Mazurska II" - w budynku, położonym ok. 250 m. od jeziora i 100 m. od Centrum Konferencyjnego, jest 7 pokoi w wystroju regionalnym, w tym jeden apartament.
Za Chatą znajduje się plac zabaw dla dzieci.

Na terenie obiektu znajdują się trzy sale konferencyjne. Oprócz tego dysponujemy pływającą salą konferencyjną znajdującą się na pokładzie żaglowca "Chopin".

Wyposażenie stałe:

- w dużej sali konferencyjnej: projektor multimedialny wraz z ekranem, nagłośnienie zewnętrzne sali (JBL) z możliwością rejestracji przebiegu konferencji i czterema mikrofonami bezprzewodowymi (SHURE) , scena, możliwość zaciemnienia sali, klimatyzacja,oświetlenie sali z podziałem na strefy i płynną regulacją

- w małej sali konferencyjnej: zestaw szynowy tablic, możliwość zaciemnienia sali, klimatyzacja.

Inny (dodatkowy) sprzęt, możliwy do zainstalowania w każdej sali konferencyjnej: projektor multimedialny, 3 rzutników do folii, kilka ekranów, 2 zestawów wideo, 10 flipchartów, zestawy do nagłośnienia z dwoma mikrofonami przewodowymi
(JBL, SHURE), 15 stanowisk nagłośnienia wewnętrznego - zestaw na stoły (PHILIPS).

Proponujemy Państwu skorzystanie z sali konferencyjnej na żaglowcu "Chopin" , dzięki czemu można prowadzić obrady w niepowtarzalnej atmosferze, na jeziorze Śniardwy, Bełdany lub Mikołajskim. Z pewnością będzie to atrakcja dla osób biorących udział w konferencji. DPT PAN zapewnia profesjonalną obsługę konferencji, a odpowiedzialny pracownik czuwa zawsze nad prawidłowym funkcjonowaniem wszystkich urządzeń.

Nasza kuchnia specjalizuje się w daniach z ryb i dziczyzny i jest w stanie zaspokoić gusta najwybredniejszych smakoszy.

Zapewniamy możliwość skorzystania z wypożyczalni sprzętu wodnego, sali fitness, sauny, sali bilardowej, biblioteki oraz wypożyczalni rowerów.

Organizujemy ogniska z pieczystym,koncerty zespołów muzycznych i folklorystycznych, spływy kajakowe malowniczą rzeką Krutynią oraz rejsy statkiem spacerowym z bankietami na pokładzie.

Współpracujemy z profesjonalnymi firmami przygotowującymi imprezy motywacyjne i integracyjne, w których programie znaleźć się mogą m.in. występy kabaretów, pokazy średniowiecznych walk rycerskich, regaty, wieczorki tematyczne, degustacje, pokazy kulinarne i barmańskie, występy par tanecznych oraz wiele innych atrakcji.

Jesteśmy otwarci również na Państwa ciekawe pomysły, które postaramy się zrealizować.

Zachęcamy Państwa do odwiedzenia ciekawych miejsc w okolicy naszego Ośrodka - szczególnie atrakcyjne są trasy spacerowe i rowerowe w pobliskim
Rezerwacie Konika Polskiego.

Wierzba 7 , Ruciane-Nida (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Charakterystyka miejsca
  • Sala Konferencyjna

Wyżywienie
  • Restauracja w obiekcie

usługi dla dzieci
  • Plac zabaw dla dzieci

Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie