×

POKOJE REGIONALNE. CICHE

Indywidualne informacje:
  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • Muzeum Wiejskie w Oravie 29 km
  • Jaskinia Bresztowska 29 km
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Niewielki, góralski dom rodzinny, cały zbudowany z drewna, z centralnym ogrzewaniem. Położony na niewielkim wzniesieniu nad drogą przez wieś, w jej końcowym odcinku, gdzie niedaleko kończy się asfaltowana droga. To położenie i znikomy ruch samochodowy na drodze zapewnia spokój i ciszę.

Oferuję usytuowane na piętrze domu dwa duże pokoje z łazienkami, z oknami dachowymi, z niezależnymi wejściami z podestu. Pokoje są wyposażone w nowe meble, łóżka posiadają nowe materace sprężynowe. W każdym pokoju jest odbiornik telewizyjny.
Darmowy dostęp do internetu za pośrednictwem WiFi.

Na parterze domu jest przygotowana niewielka kuchnia dla gości wyposażona w palniki gazowe, kuchenkę mikrofalową, lodówkę, zlewozmywak, czajnik elektryczny. W szafkach są talerze, szklanki, sztućce. W tym niewielkim pomieszczeniu jest też stolik z krzesłami.

Tuż obok jest posiadnik - przytulne miejsce ze stolikiem i krzesłami, gdzie można posiedzieć z książką, porozmawiać przy kawie.

Na życzenie mogę zapewnić pełne wyżywienie. Podaję potrawy regionalne przygotowane z użyciem produktów z gospodarstwa rolnego.

Za domem, na terenie zielonym jest miejsce do palenia ogniska z rusztem do pieczenia kiełbasek. Wokół umieszczone są siedziska z pni drzew.

Przed domem jest plac do parkowania samochodu.

Wokół rozciągają się tereny dogodne do spacerów, są drogi polne, gdzie można pojechać na rowerze górskim. Drogą przez pola jest ok. 3 km do szczytu wzniesienia Gubałówki.

W zimie, wokoło są tereny do saneczkowania dla dzieci, rozległe, puste tereny do wędrówek na nartach biegowych i śladowych z ładnymi widokami na Tatry. W wsi działa średniej wielkości wyciąg narciarski na oświetlonym stoku.

W odległości ok. 20 km jest kąpielisko geotermalne w Oravicach na Słowacji, ok. 20 km jest do znanych dolin tatrzańskich: Chochołowskiej i Kościeliskiej i do Zakopanego. Także w niedalekim Witowie jest większa stacja narciarska. W podobnej odległości, na Orawie, jest duży skansen w Zubrzycy Górnej oraz początek szlaku na Babią Górę. W okolicznych wsiach są warte obejrzenia zabytki budownictwa drewnianego. W niedalekim Nowym Targu, a także w Jabłonce odbywają się cotygodniowe jarmarki.

Pokaż opis obiektu Mniej
Ciche 670 , Ciche (Polska)

Mapa

Kalendarz dostępności

września. 2018.
P W Ś C P S N
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
HUF (Ft) , EUR (€)