×

Pokoje Gościnne u Mirki Gdańsk

Indywidualne informacje:
Zapytaj o cenę i dostępność
od 31 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Serdecznie witamy Was w naszych skromnych progach.

 Naszym Gościom oferujemy pokoi noclegowych w Gdańsku w nowo wybudowanym budynku wolno stojącym z ogrodzonym placem parkingowym na terenie posesji. Dom i parking są objęte całodobowym monitoringiem. W obiekcie są duże pokoje 2-3 osobowe z możliwością dostawki, lub wynajmu jednej osobie; wyposażone w aneks łazienkowy (kabina prysznicowa, umywalka, lustro), a także Wi-Fi oraz TV. Do dyspozycji gości jest w pełni wyposażona kuchnia oraz wygodna obszerna jadalnia/sala dzienna.Zapewniamy całodobowy dostęp do internetu zarówno Wi-Fi jak i kablowego. Na potrzeby naszych Gości udostępniamy takie elementy jak deska do prasowania, żelazko czy pralkę. 

W bezpośredniej bliskości obiektu znajdują się: Droga Krajowa nr7 - trasa wylotowa na Kaszuby, ok. 300m do Węzła Karczemki i Trójmiejskiej Obwodnicy, 5 minut do Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy w Rębiechowie, 10 min. do Centrum Gdańska, 20 min. na plażę Sopot, Gdańsk Brzeźno, Gdańsk Stogi. W odległości 300m znajduje się centrum handlowe, które umożliwi zakupienie dowolnych zapomnianych rzeczy, niezbędnych w podróży. 

Istnieje możliwość zawarcia długoterminowej umowy najmu po cenie od 35 zł za osobodobę w zależności od ilości osób oraz długości terminu najmu. Zapraszamy gorąco! U nas napewno odpoczniesz...

Inżynierska 1 , Gdańsk (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)