×

Pokoje gościnne Przy Pasiece Piechowice

Zapytaj o cenę i dostępność
od 50 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Witamy w Piechowicach, malowniczej miejscowości położonej pomiędzy Szklarską Porębą a
Jelenią Górą.

Nasz dom jest położony 300 m od głównej drogi (nr 3) pomiędzy tymi miejscowościami (jadąc od Jeleniej Góry w stronę Szklarskiej Poręby, ok 2 km za Wojcieszycami należy na skrzyżowaniu skręcić w prawo). Miejsce to stanowi dobrą bazę wypadową w Karkonosze, Góry Izerskie i Rudawy Janowickie. Jest doskonałe zarówno dla spędzających czas aktywnie (latem dla amatorów wycieczek pieszych lub rowerowych, zimą dla fanów śniegowego szaleństwa) jak i dla chcących wypocząć wśród bogactw Doliny Pałaców i Ogrodów.

Oddajemy do Państwa dyspozycji dwa pokoje, kuchnię oraz łazienkę. W każdym z pokoi jest podwójne oraz pojedyncze łóżko. Istnieje również możliwość dostawienia dodatkowego łóżka. Proponujemy również miejsce na popołudniowy i wieczorny relaks wśród zieleni, z możliwością przygotowania grilla lub ogniska. Miejsce do zaparkowania samochodów - na ogrodzonym terenie przy domu. Przy wejściach do pokoi można zostawić rowery lub narty.

Mała pasieka schowana za zabudowaniami przy domu to dla amatorów pszczelich słodkości możliwość nie tylko nabycia miodu, ale również podejrzenia pracy pszczelarza. W przydomowym gospodarstwie hodujemy na własne potrzeby kury i perliczki oraz gołębie.

Piastów 10 , Piechowice (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie