×

Pokoje Gościnne/ Kluszkowce

Zapytaj o cenę i dostępność
od 54 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

 Podstawą udanego wypoczynku jest odpowiednie zakwaterowanie. Pokój piaskowy Oddajemy do Państwa dyspozycji słoneczne pokoje z łazienkami, w stonowanych pastelowych kolorach, aby przebywanie w nich było przyjemnością.

Dysponujemy pokojami o zróżnicowanej wielkości, w których w miarę potrzeby da się wygospodarować dodatkowe miejsce poprzez wstawienie przystawki. W ten sposób zyskają Państwo dodatkowe miejsce np. dla dziecka, przez co urlop będzie jeszcze tańszy. Pokój wiosenny W każdym pokoju znajduje się telewizor i radio.

Większość naszych pokoi posiada balkon wychodzący na południe - stąd roztacza się wspaniała panorama Tatr.

    Do dyspozycji oddajemy również aneks kuchenny z lodówką, kuchenką i niezbędnym wyposażeniem (naczynia, zastawa, sztućce). Aneks kuchenny Nie zabierając ich ze sobą, zyskacie Państwo dodatkowe miejsce na inne niezbędne w podróży przedmioty - wszak tych (tak jak i miejsca na nie) nigdy za wiele. W przypadku dodatkowych życzeń chętnie służymy pomocą.

    Dysponujemy zamykanym parkingiem i dużym ogrodem, który świetnie nadaje się na zorganizowanie wieczorem grilla (dysponujemy niezbędnym wyposażeniem). Pokój słoneczny

    Gdyby mieli Państwo jakieś problemy ze zorganizowaniem sobie czasu w Kluszkowcach, gospodyni chętnie służy informacją i niezbędną literaturą, chętnie podpowie, co warto zobaczyć i gdzie warto się udać, aby Łazienka ciekawie i owocnie spędzić czas w naszej pięknej okolicy. Istnieje również możliwość zamówienia domowych posiłków, o szczegóły proszę pytać gospodynię.

Słoneczna 22, Kluszkowce (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie