×

Nasze najlepsze oferty w miejscowości Nałęczów:

Pokoje gościnne DOROTKA Nałęczów

Zobacz telefony
  • Przeciętny czas odpowiedzi:
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Nałęczów - miescowość uzdrowiskowa położona w województwie lubelskim na skraju Kazimierskiego Parku Krajobrazowego w niewielkiej odległości od Kazimierza Dolnego i Lublina. Miasteczko szczyci się od wielu lat sprawdzonymi walorami przyrodniczymi i leczniczymi, potwierdzeniem czego są liczne ślady obecności wielu wybitnych Polaków (Żeromski, Prus i inni).

W leczeniu schorzeń układu krążenia Uzdrowisko spełnia
wiodącą rolę w kraju, a pobyt w Nałęczowie pozwoli na odzyskanie zdrowia,
sił i energii oraz odpoczynek dla serca.

Nałęczów posiada także istotne walory turystyczne ze względu na istniejące zabytkowe budynki projektowane przez znanych architektów (pałac Małachowskich, chata Żeromskiego, Starówka i inne). Położenie miastaczka powoduje, że Nałęczów stanowi świetną bazę wypadową do położonych nieopodal: Kazimierza Dolnego, Puław, Janowca i Lublina. Walory naszego miasteczka powodują, że z głębokim przekonaniem możemy Państwa zaprosić do Nałęczowa.

OBIEKT, w którym przyjmujemy naszych Gości znajduje się w cichej uliczce i położony jest ok. 100 m od Parku Zdrojowego, na terenie którego znajdują się obiekty senatoryjne, pijalnia wód mineralnych oraz kompleks SPA (wyposażony w basen, saunę, jakuzi, basen białej glinki, kręgielnie oraz gabinet odnowy biologicznej).

Budynek położony jest w ogrodzie wśród kwiatów, bujnej zieleni, na terenie którego odpoczynek jest wielką przyjemnością.

Na terenie posesji znajduje się ogrodzony bezpłatny parking.

Dla naszych Gości przeznaczamy piętro niewielkiego budynku z odzielnym wejściem składające się z wygodnych pokoi 2 i 1 osobowego, łazienki z kabiną natryskową, wc, holu wypoczynkowego z TV. Do dyspozycji Gości jest lodówka, czajnik, zastawa stołowa.

Cena - od 25 zł od osoby na dobe w zależności od okresu i długości pobytu.

Zapraszamy Gości potrzebujących spokoju, wypoczynku i miłej atmosfery, którą staramy się Państwu zapewnić.

A. Struga 7, Nałęczów (Polska)

Mapa

Kalendarz dostępności

stycznia. 2022.
p w ś c p s n
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie