×

Pod Wierzbami. Ciechocinek

Zapytaj o cenę i dostępność
od 100 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 3 pokoje, 10 miejsc
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

„Nie ma lipy pod Wierzbami” to hasło adekwatne do poziomu usług turystycznych, jakie oferuje nowy pensjonat w Ciechocinku. Połączenie nowoczesności, komfortu z niezwykłą atmosferą spokoju i życzliwości tworzy bowiem to magiczne miejsce,  jakim jest willa „Pod Wierzbami”.

Pensjonat dysponuje nowocześnie urządzonymi apartamentami oraz pokojami z  łazienkami.
Obiekt położony jest w bliskim sąsiedztwie centralnej części Ciechocinka – oddalony ok. 100 metrów od kawiarni Urocza i zaledwie 300 metrów od głównej promenady spacerowej oraz znanego hotelu „Targon”.

Pokoje wyposażone w TV kablową oraz bezpłatny Wi-Fi. W pensjonacie znajduje się dostępna dla wszystkich Gości kuchnia z pełnym wyposażeniem. Natomiast z uroków lata można korzystać na trzech dużych słonecznych tarasach oraz w ogrodzie, gdzie istnieje możliwość grillowania.

Dużym atutem jest również bliskość bazy zabiegowej wraz z basenem oraz możliwość skorzystania z konsultacji lekarskiej. Dla miłośników sportu – kort tenisowy w odległości ok. 100 m.

Miejsca parkingowe znajdują się na terenie posesji oraz obok. Korzystać można także z całodobowego płatnego parkingu  (oddalonego ok. 100 m).

Wierzbowa 14, Ciechocinek (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie