×

Pensjonat Wioletta Ostrołęka

Zapytaj o cenę i dostępność
od 32 
na 2 osoby na 1 noc
  • Kalendarz dostępnych miejsc
  • Przeciętny czas odpowiedzi:
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Pensjonat Wioletta położony jest w zacisznej okolicy Ostrołęki, otoczony malowniczym terenem wypełnionym piękną roślinnością i urokliwym, ozdobionym stylowymi skalniakami, stawem z kładką. Inspiracją do założenia pensjonatu stała się chęć stworzenia urokliwego, pełnego magii gustownego miejsca, w którym każdy Gość może zapomnieć o trudach codzienności.

Nasz pensjonat w Ostrołęce posiada swoisty, niepowtarzalny klimat, który opiera się na ciepłej, domowej atmosferze, pozbawionej rutyny charakterystycznej dla tego typu obiektów.
Z pieczołowitą starannością dbamy o przemiłą obsługę i jesteśmy otwarci na wszelkie Państwa sugestie. Gościom zapewniamy duży, zamknięty i monitorowany parking.

Pensjonat Wioletta pełni jednocześnie funkcję hotelu dla spragnionych odpoczynku podróżników. Hotelu oddalonego od miejskiego zgiełku, a jednocześnie zapewniającego szybki dojazd do centrum Ostrołęki.

Do Państwa dyspozycji pozostawiamy przytulne pokoje do wynajęcia, salę bankietową, w której organizujemy imprezy okolicznościowe oraz najlepszą restaurację w Ostrołęce.

Proponujemy Państwu noclegi w przytulnych, gustownych wnętrzach. Każdy z 16 pokoi do wynajęcia został urządzony w taki sposób, by łączyć funkcjonalność z estetyką, dlatego też każdy z nich posiada własny, niepowtarzalny urok. Gustowne, przytulne pokoje do wynajęcia współtworzą kameralny charakter naszego całego Pensjonatu Wioletta w Ostrołęce.

Nowe, komfortowe wyposażenie i przestrzenne, jasne pomieszczenia to atuty oferowanych przez nas noclegów. Wszystkie pokoje są klimatyzowane, posiadają łazienkę z prysznicem (wraz z kosmetykami), bezprzewodowe połączenie internetowe, TV SAT, wygodne łóżka, lodówkę. Do dyspozycji Gości pozostaje restauracja czynna od 8.00 do 24.00.

W cenę każdego pokoju do wynajęcia wliczone jest smaczne, zdrowe śniadanie.

Rolna 31, Ostrołęka (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie