×

Pensjonat Villa BB Banino

Indywidualne informacje:
Zapytaj o cenę i dostępność
od 100 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Serdecznie witamy w Villi BB. Mamy nadzieję, że niepowtarzalny klimat przyjaznych i nowoczesnych wnętrz, najwyższa jakość usług oraz serdeczna i domowa atmosfera zapewnią Państwu miłe wspomnienia spędzonych chwil. Jednocześnie gwarantujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby spełnić wszystkie Państwa oczekiwania.

Nowy obiekt otwarty w czerwcu 2012 roku. Posiadamy miejsca noclegowe o wysokim standardzie za bardzo konkurencyjną cenę. Nasza usługa to nocleg na łóżkach kontynentalnych "king size", śniadanie, parking oraz transport na i z lotniska.

Do dyspozycji Państwa są komfortowe ergonomiczne i przestronne pokoje.
Wszystkie zostały urządzone z wyjątkową dbałością o szczegóły.

POKOJE KLASYCZNE — łóżko queen-size, telewizor LCD, rekuperacja powietrza - wskazana dla alergików, stolik do pracy, łazienka z suszarką do włosów, szamponem oraz żelem pod prysznic, darmowa woda mineralna, dostęp do szybkiego Internetu.

POKOJE LUX — łóżko queen-size, telewizor LCD, rekuperacja powietrza - wskazana dla alergików, zestaw do parzenia kawy i herbaty, stolik do pracy, łazienka z suszarką do włosów,szamponem oraz żelem pod prysznic, darmowa woda mineralna, dostęp do szybkiego Internetu, duża przestrzeń.

Lotnicza 123 , Banino (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)