×

Pensjonat U Tadeusza Darłowo

Zapytaj o cenę i dostępność
od 80 
na 2 osoby na 1 noc
  • Dostępne usługi
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Witamy Państwa w typowym mieści wczasowym Darłowo, położonym w północno -wschodniej części województwa zachodniopomorskiego przy ujściu rzeki Wieprzy do Bałtyku.Szczególny mikroklimat, czysta szeroka plaża oraz walory przyrodniczo krajobrazowe zaliczają Darłowo do najatrakcyjniejszych regionów nadbałtyckich.

Darłowo to miasto o bogatej historii sięgającej czasów średniowiecznych, gdzie można znaleźć wiele zabytkowych budowli jak Zamek Książąt Pomorskich w stylu gotyckim (obecnie mieści się tam muzeum), Kościół Parafialny z XIV w. , Kościół Gertrudy z XV w., ratusz czy Brama Kamienna. Budowle te zachęcają wielu turystów krajowych i zagranicznych do zwiedzania tych pomników historii.

Dla wczasowiczów pragnących aktywnie wypoczywać proponujemy spływy kajakowe rzeką Wieprzą i Grabową, wędkowanie na morzu z kutra, czy wycieczki statkiem na Bornholm oraz korzystanie z parku wodnego.

Nasz pensjonat (nowy budynek) położony jest na obrzeżach miasta co daje spokój i wypoczynek po upalnym dniu spędzonym nad morzem. (Do morza 3 km – Darłówko).

Teren posesji jest ogrodzony z miejscem do parkowania samochodów. Jest grill, plac zabaw dla dzieci i namiot gdzie można odpocząć w chłodzie po upalnym dniu.

Z myślą o wczasowiczach i ich wygodzie oferujemy pobyt w murowanym domu, przeznaczonym wyłącznie dla gości, w pokojach 3 i 4 osobowych.

Na parterze znajduje się duży słoneczny pokój na 4 osoby, wyposażony w tapczany, telewizor, szafę na garderobę, stolik i toaletę. Obok przy pokoju jest łazienka z natryskiem i ciepłą wodą na bieżąco.

Natomiast na I piętrze są 2 pokoje 3 osobowe z łazienkami z natryskiem i ciepłą wodą.

Wyżywienia nie prowadzimy, posiłki można przygotowywać w dużej kuchni wyposażonej w niezbędny sprzęt jak lodówka, kuchnia gazowa, mikrofala. W mieście rozbudowana jest sieć różnych punktów gastronomicznych i handlowych.

Tynieckiego 36 , Darłowo (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Parkowanie, podróż
  • Możliwość parkowania

Wypoczynek, rekreacja
  • Fitnes, Tenis, Bilard, Możliwość łowienia ryb w pobliżu obiektu, Wypożyczenie łódki, Futbol, Siatkówka, Koszykówka, Wypożyczalnia rowerów, Jazda konna

Wellness, relaks
  • Basen kryty
Wyżywienie
  • Możliwość skorzystania z grilla

usługi dla dzieci
  • Plac zabaw dla dzieci

Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie