×

Pensjonat U Siedlorza Biały Dunajec

Zapytaj o cenę i dostępność
od 50 
na 2 osoby na 1 noc
  • Kasprowy Wierch 14.5 km
  • Przeciętny czas odpowiedzi:
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Pensjonat jest usytuowany w zacisznym miejscu wsi i w niemal bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Biały Dunajec. Ten walor docenią zwłaszcza rodzice a w szczególności ich dzieci, mogące baraszkować swobodnie nad wodą w upalne dni lata.

Budynek posiada 42 pokoje mogące pomieścić aż 120 osób. Warto zauważyć, że każdy z nich różni się od pozostałych tworząc atmosferę odmienności od ustandaryzowanych molochów turystycznych. Pokoje w pensjonacie są jedno, dwu, trzy oraz czteroosobowe.
W zależności od wyboru opcji zapłacimy za nocleg od 30 do 40 złotych za dobę od osoby. Każdy pokój posiada własną łazienkę, telewizor, stół, krzesła oraz liczne szafki ubraniowe. Większość z nich wykończona jest drewnem świerkowym ocieplającym wnętrze a niektóre posiadają też dostęp do balkonu.

Dla zainteresowanych zwiększonym poziomem komfortu oferujemy także dwa studia 3+3.
Ich cena uzależniona jest od liczby osób i dlatego prosimy o wcześniejszy kontakt w celu negocjacji.

W pensjonacie znajduje się przestronna sala jadalniana z kominkiem, w której serwujemy śniadania (szwedzki stół) i obiadokolacje. W sali ogólnej przeznaczonej do wypoczynku dostępny jest stół bilardowy na deszczowe dni oraz piłkarzyki dla najmłodszych i ich tatusiów. Dla wygody internautów zainstalowaliśmy tam również dwa komputery z dostępem do Internetu. Są umieszczone na dwóch, oddzielonych od siebie stanowiskach. Aby w potrzebie nie biegać do sklepu, w budynku jest umieszczony automat z zimnymi napojami.
Ciepłe napoje oraz piwo można spożywać z przyjaciółmi w kameralnej atmosferze w naszej karczmie spełniającej rolę przydomowej kawiarni od maja do września. Pensjonat na zewnątrz posiada duży parking, na którym pomieszczą się również autokary szkolne.
Na placyku zamontowane są huśtawki dla dzieci oraz grill na wieczorne posiady.

Dodatkową atrakcją dla grup jest możliwość organizacji imprez w postaci kuligów zimowych, letnich przejazdów bryczkami kołowymi oraz imprez integracyjnych w naszej karczmie.
Tu możemy na życzenie zamawiać góralski zespół, który przygrywając doda zabawie lokalnego kolorytu.

Jana Pawła II 177, Biały Dunajec (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie