×

Pensjonat Sosenka Ośrodek Wypoczynkowo-Rehabilitacyjny Białystok

Zapytaj o cenę i dostępność
od 110 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 pokój, 50 miejsc
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Pensjonat Sosenka jest ośrodkiem wczasowo-rehabilitacyjnym. Zapraszamy do nas wszystkich, którzy pragną odpocząć, wzmocnić swoje siły witalne a jednocześnie podziwiać piękno Podlasia. Pensjonat Sosenka to miejsce, w którym zamiast miejskiego hałasu, słyszy się śpiew ptaków. Przyroda jest tu blisko - strzeliste sosny, parkowe alejki, ogród pełen kwiatów - to widok, który rozciąga się z naszych okien.Teren naszej posesji, o charakterze parkowo - leśnym, doskonale nadaje się na spacery, grzybobrania, ogniska i gry towarzyskie - to wspaniałe miejsce odpoczynku. Z okien pokoi i przestronnego salonu, obserwować można jak pory roku zmieniają las i życie otaczającej nas tu przyrody.
Piękno Podlasia możemy podziwiać przez cały rok poprzez wspólne wyjazdy autokarowe w dalsze zakątki regionu, a zimową na kuligach w pobliskich kniejach Puszczy Knyszyńskiej. Zaś w oddalonym o 15 minut centrum Białegostoku można wybrać się na zakupy, do kina, teatru czy filharmonii.

Ośrodek dysponuje: 42 miejscami w pokojach 1, 2 i 3 osobowych, każdy z własną łazienką, telewizorem, radiem, internetem bezprzewodowym i czajnikiem elektrycznym; przestronnym 80m2 salonem z widokiem na park ( w salonie odbiornik TV, Cyfra +, VIDEO, DVD, gry towarzyskie, biblioteczka) oraz jadalnią i kawiarnią. pomieszczeniami do rehabilitacji (gabinety fizykoterapii, hydroterapii, 2 sale gimnastyczne, gabinet lekarski). Internet bezprzewodowy w całym budynku, oraz możliwość skorzystania z komputera i faksu.

Oferujemy:

• noclegi z dala od miejskiego zgiełku
• turnusy wypoczynkowe
• turnusy rekraacyjne
• turnusy rehabilitacyjne (także dofinansowywane z funduszy PEFRON)

Sochonie 49/7 (6 km od Białegostoku) , Białystok (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie